31. 10. 2016 se zrodil nápad. Již dlouhou dobu přemýšlím, jak bych mohla využít své možnosti, své komunikační kanály a kontakty k tomu, abych pomohla někomu potřebnému. Speciálně s ohledem na to, že se blíží vánoční svátky, které já miluji a mám vždy naprosto nostalgickou náladu.
Včera jsme (jako ostatně často) malovali s mým dvouletým synem dárky babičkám k Vánocům. On to miluje a takový dárek je dle mého názoru nejlepší. Když dotvořil, podával mi obrázek a natáhl druhou ručičku a řekl “maminko, koňunky”. A v tom mě to napadlo. Jeho geniální nápad se mi podařilo dotáhnout. Vznikl projekt POMÁHAT s radostí, ve spolupráci s YOURCHANCE ops. 
Pomáhat s radostí
A o co tedy jde? O prodej obrázků dvouletého Kuby, kde celý výtěžek půjde na podporu vybraného dítěte/dětí z dětských domovů. A kdo bude vybírat? Yourchance ops. Jsem nesmírně ráda za to, že právě dámy z Yourchance podpořily tento projekt, jelikož pracují s dětmi z dětských domovů, podporují je a jsou s nimi v každodenním kontaktu. Stejně tak s vedením dětských domovů po celé České republice.
Veškeré peníze půjdou přes jejich účet a vše bude otevřené a prokazatelné.

Veřejná sbírka

Číslo účtu: 8418245001/5500

Variabilní symbol pro všechny platby: 161224
Nesmírně mě těší i zájem médií, který byl během jediného dne vyvolán. Určitě vás budu informovat, kde všude se projekt objevil.
Obrázky bude možné zakoupit na mé FB stránce Dítě jménem Kuba.
A pokud jste firma a chcete projekt podpořit, určitě mě kontaktujte. Ať již s nabídkou finančního daru nebo barteru. Odměnou vám nebude pouze dobrý pocit, ale také poděkování a doporučení (minimálně na všech mých komunikačních kanálech) a obraz od Dítěte jménem Kuba.
“Pokud chcete POMÁHAT s radostí a zároveň dostat na svůj dar doklad, který můžete uplatnit v účetnictví, kontaktujte mě a já Vám pošlu návrh darovací smlouvy, jiné číslo Yourchance účtu a po připsání peněz také potvrzení o přijetí daru.” Jana Merunková, spoluzakladatelka a ředitelka YOURCHANCE ops.
 

CENA OBRAZŮ
Obrázky se budou mimo jiné prodávat na FB stránce. Každý den ráno bude vystaven jeden z nich. Do 20 hodin toho dne budete moci přihazovat částky. Obraz získává ten, kdy nabídne nejvyšší částku. Pokud ovšem do pěti pracovních dnů nebude částka připsána na zveřejněný účet, obraz se vrací do oběhu.
Cena obrazů velikosti A4 bude začínat na 500,- Kč a minimální příhoz bude 100,- Kč.
Cena obrazů velikosti A3 bude začínat na 1000,- Kč a minimální příhoz bude 100,- Kč.
Přijde vám to hodně? Vezměte ale v potaz fakt, že se jedná o limitovanou edici a HLAVNĚ, že výtěžek jde na dobrou věc. Ne každé dítě má to štěstí, že má vedle sebe milující mámu.
 
A pokud zavítáte na můj blog či Facebook a bude se vám zamlouvat, budu moc ráda za hlas v soutěži Blogerka roku. Hlasovat můžete ZDE. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account