90

Před necelým měsícem nám začal nový rok. Pro někoho to neznamená vůbec nic. Nic se nezmění, pouze vyměníte starý kalendář na nový, otočíte první stránky a jedete dál. Někdo však na přelomu roku bilancuje, dívá se na svůj předchozí rok, na jeho výsluní, zdary, ale i pády a životní kopance. A plánuje si, v čem a jak bude ten nový rok lepší…nový začátek.
Jak to máte vy?
Každopádně, starý rok už je nenávratně za námi. Můžete ho nechat být, za hlavou se všemi těmi zdary a nezdary. Rok 2018 má být podle všech úžasný, fantastický, zlomový a magický! Bude to rok nových začátků, projektů a přátelství a skoro všem se bude dařit.
No jo, ty hvězdy a karty… !
Realita je někdy přitom úplně jiná. Ať děláte co můžete, nedaří se vám některé věci změnit, máte pocit, že se všechno točí pořád v kruhu dokola a naopak vám „osud“ nebo bůhvíkdo ještě nakládá víc a víc. A jak to jako máte zvládnout,že?
Znám různé lidi, někteří z nich jakoby byli odsouzeni dělat pořád ty stejné chyby, život jim přináší pořád stejné problémy a komplikace a díky nim se nemůžou hnout z místa. Vůbec nic se jim nedaří. A potom jsou lidé, kteří si žijí jako na obláčku. Všechno se jim daří, jsou úspěšní, bohatí, krásní a spokojení.
Jak je to možné? V čem jsou tak jiní?
Ta jediná a magická „ingredience“, která lidi od sebe tolik odlišuje se jmenuje úhel pohledu.
Taky jste si všimli, že úspěšní, krásní, bohatí lidé vypadají a chovají se prostě jinak? Že se usmívají na celý svět? Že se celý svět usmívá na ně? Oni totiž změnili svůj úhel pohledu. Změnili své uvažování. Hodili za hlavu všechny smutky a negativismy. Vstali, vzali svůj život do vlastních rukou a šli sami vstříc svému úspěchu.
Co tedy VY můžete ovlivnit a změnit už dnes, abyste měli magický a úspěšný rok 2018 a dařilo se vám vše, na co sáhnete?
1. Začněte se usmívat – a začněte hned!
– úsměv je vlastně ta nejobyčejnější a nejjednodušší věc. Zvládne to úplně každý. Ale díky němu získáte mnohé! Prozáří vám den. Celý svět se na vás bude smát, protože je hodně těžké někomu úsměv neopětovat. Schválně, zkuste se usmívat při telefonické komunikaci a uvidíte, kolik schůzek, obchodů nebo návštěv si snadněji domluvíte!
2. Už z postele vstávejte do úspěšného dne
– jak začne vaše ráno, takový bude celý den. Když se probudíte s úsměvem na rtu a ještě v posteli si řeknete a představíte, že se vám celý den bude dařit na co sáhnete, večer zcela jistě ulehnete šťastní a naplnění, protože se vám to vyplní! 🙂
3. Pochvalte se
– hned v koupelně před zrcadlem se sami na sebe usmějte a pochvalte se, jak vám to sluší! Mějte se prostě rádi a buďte sami se sebou spokojeni. Vaše okolí to vycítí a budou s vámi jednat právě tak.
4. Chvalte
– stejně, jako vám udělá dobře, když vám někdo pochválí účes, oblečení, skvěle odvedenou práci, tak totéž můžete udělat i vy pro někoho jiného. Zpříjemníte tak den nejen sobě, ale třeba i úplně cizímu člověku. Tu příjemnou a silnou energii ucítíte hned, jakmile to uděláte 🙂
5. Buďte pozitivní – za každých okolností
– je jasné, že někdy je to těžké, když se v příjemném dni srazíte s blbcem. Ale proč si kvůli němu kazit náladu a svůj den? Zpracujte si, co vám chtěl sdělit, a pokud to nemůžete vyřešit, tak to neřešte. Nenechejte jednoho člověka, aby vám zkazil váš úspěšný den!
6. Řekněte ANO novým příležitostem
– dostali jste novou pracovní nabídku? Zaujalo vás něco a vy nevíte, jestli je to to pravé ořechové? Jděte do toho. A jestli jste na pochybách, jestli je to „to pravé“, tak zkrátka to zkuste, běžte a udělejte to! Jak jinak chcete zjistit, jestli je to příležitost pro vás?
A pamatujte – vždycky máte možnost volby! Můžete si vybrat, jaký vlastně bude váš den a díky tomu i celý rok. Jestli to zvládnete s úsměvem na rtu, anebo se schováte do ulity a budete naštvaní na celý svět. Můžete si vybrat, jestli na křižovatce zahnete doleva nebo doprava a jestli těm možnostem a příležitostem, které vám každý den svět nabízí, řeknete své ano a otevřete se jim, nebo je necháte proplout kolem vás 😉
Je to totiž jen váš rok a váš život, nikoho jiného. A já vám ze srdce přeji, aby tento stál vážně za to! 😉

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account