92

Krásný den, dnes Vám chci něco říct o svém životě a půjdu rovnou k věci, protože nemám ráda takové to „obkecávání“, hlavně, když jde o jasnou myšlenku.

Tak tedy. Život, alespoň ten můj, je samá změna. Na změny si nemusím zvykat, mám je ráda, jenomže čeho je moc, toho je příliš a hlavně už stárnu a moc si přeji stabilitu. Stabilitu ve smyslu, mít zázemí, domov. Změny samozřejmě budou, to je prostě život, ale budou jiné než teď.

Abychom mohli udělat v životě změnu, musíme ji přijmout. Myslím tím, uvnitř sebe, srovnat se s tím, co musím udělat. Ze své zkušenosti vím, že pokud nepřijmeme svůj život a to, co nám do něj přichází, i když to třeba nechceme, plaveme tzv. proti proudu a náš život bude těžší. Vlastně si sami sobě přitížíme.

Takže přijímám, že teď musím udělat věci, které nechci dělat, abych dosáhla toho, co chci. A věřte mi, v mém věku vím přesně co chci a to je také velmi důležité. Vědět co chcete. Protože pokud nevíte cíl, jak si za ním můžete jít?

Měla jsem dobu, kdy jsem také nevěděla co chci, bylo to hrozné období, naštěstí to nebyl dlouhý čas a já jsem rychle zjistila, co opravdu chci. Teď je velmi důležité, jít si za tím svým snem, mám totiž velkou touhu.

Touha je další velké téma, o kterém bych mohla vyprávět hodiny, jak je důležité mít touhu, protože s touhou jde všechno líp. Touha je takový „tahač k cíli“, bez touhy jen chci a to je málo, a může to zůstat u chtění, ale touha, ta Vás žene kupředu a kupředu, tak jako teď právě mně. 🙂

Moji milí, to je vše, co jsem Vám chtěla v tuto chvíli. Napište mi, prosím, jak to máte teď Vy se změnami. Budu se těšit na komentáře.

S láskou napsala, Kristi ♥

www.zivotni-kouzlo.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account