Lehce se to řekne, ale naučit se být “ tady a teď “, nechat všechnu minulost pryč je běh na delší trať. Proč se neumíme uvolnit, být v rovnováze, spokojení? Protože neustále řešíme co bylo, a co bude. A kde je ten život? TADY! To, co nás potkalo v minulosti už nezměníme, můžeme se poučit, přijmout fakt, že se to stalo, a dál se v tom “ nešťourat “. Neustále strkáme prsty tam, kam nemáme a poté se divíme, že nás potkalo to, a to … a ono …. Voda v oceánu, v moři, v řece se neustále mění a nevrátíme ji zpět, stejně jako minulost.
Žijeme v dualitě. Každý den je nový, příroda se mění, lidi se mění, vše se mění. Naše nálady a emoce se mění během dne několikrát, ale záleží jen na nás, zda začneme znovu. Vždy máme možnost to zkusit znovu a užívat si život. Příroda k nám promlouvá prostřednictvím počasí – pořád si stěžujeme, že je moc zima, moc teplo, fouká vítr, prší – ale je to o přijetí. Počasí nemůžete rozkazovat, přírodu je třeba respektovat a uvědomovat si, že je tady pro nás. Namísto stěžování si, bežme ven – roztáhněme “ křídla “ a nadýchejme se čerstvého vzduchu. Čerpejte sílu z přírody. Ta vás naučí, jak být v přítomnosti a svobodní. Bez masek, hodnocení, kritizování. To, jak budeme sami se sebou teď, nás nasměruje tam, kde máme být. Stane se něco, když se budete věnovat sobě a svým pocitům? Ne! A pokud ve vás převládají pocity viny, protože musíte udělat to, a to … Tak na to rychle zapomeňte. Jsou to pouze programy, které nás pokoušejí.
Začněte důvěřovat sobě, životu a brzy uvidíte pozitivní změny. Tancujte ,zpívejte, malujte – buďte jako dítě, to nás učí být tady a teď. Užívejte si to. 
 
S láskou,
Nela
*heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account