91

Cesta pravého muže od Davida Deidy je přesně tím, co jsem si potřebovala přečíst. Udělejte tak i vy, ženy. O mužích nemluvě.
Pochopíte, že všechno, co jste si kdy přály, Deida popisuje.
Sám žije mnoho let v manželství, a to je mu zdrojem největší inspirace, aby mohl svá “zjištění” předávat dál. A že jejich soužití není vždy jednoduché, je z knihy zřejmé. My ženy jsme totiž rozmarné jako počasí a jen pravý muž si ví s našimi náladami rady. Obejme nás, i když se vztekáme, pohladí nás, i když jsme nevrlé a dštící oheň. Ten nepravý uteče, nebo nám dlouze vysvětluje, jak se máme chovat, abychom pro něj znovu byly objektem zájmu.

V souhrnu jde o jediné – zachovat si vzájemnou sexuální polaritu, která neznamená být věčně zamilován. To je opravdu otázkou prvních měsíců vztahu. To “kvalitní” přichází pak a jde jen o to, jak silně vyzařujeme jako protipóly svou přirozenou esenci ženství a mužství. Nic vás nebude fascinovat více, než když budete cítit sílu a odhodlanost muže a on zase vaši zář a otevřené srdce. Krásné, jednoduché, ale pro plný vztah velmi, velmi podstatné.
I my dva, já a můj přítel Radomír, se máme čemu učit. Činíme tak plni odhodlání a s tím, že jen vědomě si lze utvořit vztah, jenž oběma poskytne tu nejkrásnější oázu lásky a prostor pro sdílení každodennosti. 
Určitě si knihu přečtěte, nikdy nebylo o lásce a vtazích napsáno nic lepšího. 🙂
Zvu vás na mé stránky, zde si o vztazích přečtete mnohé.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account