Už jste viděly vlog Evy s Gábinou? Tak pojďte psát a vypište se z toho s námi! A mějte čistou hlavu. 🙂
Pokud jste jej ještě neviděly, tak tady je – Podpora a porozumění je občas rada k nezaplacení
Žádná z nás neví, co ji v životě všechno potká…
…čemu bude čelit, co ji potěší a co naopak přidá vrásky. Některé se životem neseme s nadhledem a notnou dávkou optimismu, jiné zvládáme problémy poněkud hůře, a máme tendence spíše ke skepsi.

A některé toho na svých bedrech neseme až nepředstavitelně mnoho. A to co nám může pomoci, nemusí být vůbec složité a náročné. Nemusí to být dokonce ani pomoc okolí. Může to být obyčejná tužka a papír a vědomí, že mé řádky někdo čte, že možná někoho osloví, někomu v podobné situaci také pomůžou.
Lidé, kteří si projdou velkou osobní „tragédií“ nebo přežijí velmi problematickou situaci, často začnou pomáhat druhým a předávají své zkušenosti ostatním v podobné situaci.
A proto přichází naše VÝZVA:
Pokud jste prožili, přežili a zvládli nebo prožíváte a učíte se zvládat nějakou velmi obtížnou životní situaci a chtěli byste se o svůj příběh podělit s ostatními a pomoci jim tak překonávat jejich problémy, budeme rády. Tato nová rubrika VYPIŠ SE Z TOHO je určena všem, které se prostě chtějí ze všeho vypsat.

Na této výzvě spolupracujeme s terapeutickou komunitou RespektON a s vaším svolením budeme příběhy zveřejňovat jak na portále ŽENY s.r.o., tak na stránkách Respektonu, aby mohly pomáhat překonávat obtíže i ostatním lidem.

RespektON je terapeutická a poradenská skupina odborníků, zabývající se individuální a rodinnou terapií a poradenstvím. Své služby nabízíme zejména lidem v zátěžových životních situacích, ale zaměřujeme se i na osobní rozvoj.
Pojďte do toho s námi! Těšíme se na každý blog, který se nám v kategorii Vypiš se z toho, objeví! A děkujemeza něj!
A chystám pro vás mnohem víc…už brzy!

Vaše Gábina

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account