85

NEJRYCHLEJŠÍ cesta ke spokojenému, harmonickému a naplněnému životu, vede přes hlubokou VDĚČNOST. 
My se o tom s terapeutkou Janou Svobodovou přesvědčujeme každý den a vnímáme, že se začátkem roku 2018 nastal vhodný čas ukázat i vám postupně to nejdůležitější z našich zkušeností pro vaše vlastní využití.
Začneme právě VDĚČNOSTÍ a to v praktickém formátu interaktivní facebookové (uzavřené) skupiny. Dále na vás čeká 12 krásných nových afirmací, 12 dnů energetické podpory Vašich záměrů vděčnosti, Deník vděčnosti s praktickými náměty pro účelné používání, konzultační podpora k tématu a samozřejmě tradiční záruka vrácení peněz, pokud nebudete nadšení.
Ale to BUDETE 😀
Mimochodem, 1. zaplacená objednávka padla vzápětí po odeslání newsletteru s odkazem na infostránku speciálu:
https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/vdecnost-jako-cesta/ = co VÍC mluví pro kvalitu projektu, než že se mnozí absolventi cyklů Harmonie bez hranic s chutí účastní dalších tematických rozšíření?
Pozor, vstoupit lze JEN DO PŮLNOCI z 9.1.2018 na 10.1.2018, protože pak společně ZAČNEME! Více na: https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/vdecnost-jako-cesta
Speciál je pro Vás vhodný I TEHDY, když právě máte pocit, že ve Vašem životě aktuálně není ani zrnko něčeho, za co byste mohli být vděční, spíš naopak.
Ukážeme Vám, kde všude je pro vděčnost PROSTOR a co Vám to přinese, když se na ni soustředíte i z největšího “marastu”.
Více na: https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/vdecnost-jako-cesta
Projekt Harmonie bez hranic realizují inspirátorka Jolana Fišerová a terapeutka Jana Svobodová
PS: Důležitá poznámka pro ty, kdo už s námi některým z cyklů Harmonie bez hranic prošli – máte v mailu speciální VIP odkaz na vlastní stránku…

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account