Narodila se v Praze 18. února 1972 ve znamení Vodnář.


Foto z divadla na Vinohradech 24. prosince 2018

Cílevědomá žena se z ní stala až vztahem s Karlem Svobodou. Svatbu měli roku 1995. Rok na to se jim narodila dcera Klárka, ale ta ve čtyřech letech podlehla zákeřní leukemii. Nemoc milované dcerky byla impulsem pro založení nyní nejznámější nadace v České republice – Kapka naděje, která pomáhá dětem právě s touto nemocí. Vendula věnovala nadaci velmi mnoho energie a její zásluhou mají české nemocnice některé ze špičkových lékařských přístrojů či dalších zařízení. V květnu 2005 se Vendule Svobodové narodil zdravý syn Jakub. V lednu 2007 Karel Svoboda spáchal sebevraždu na zahradě jejich vily v Jevanech.

Nyní žije s o 16 let mladším Josefem Pizingerem. Dvojice, kterou dělí věková propast, však všechna příkoří a pochyby ustála, a svou lásku dokonce zpečetila prstýnkem.

Na svém Instagramu uvedla, že se svým »zajíčkem« Josefem Pizingerem  vyráží často na dlouhé túry do přírody: „Těšili jsme se jeden z druhého… jen z toho obyčejného bytí. A taky to všechno mělo příchuť zakazanýho ovoce, a my jsme měli pocit, že stojíme proti všem.“


Vendula a Pepa mají zdravý vztah. Fotografie plné lásky najdeme na jejím Instagramu.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account