95

V posledních dvou týdnech jsem měla několik workshopů na téma Krása na talíři. Je to vždy velice milé setkání se skupinou žen, které chtějí udělat něco pro sebe a chtějí se naučit pečovat o svou krásu nejen tím, že používají kvalitní kosmetiku, mají svoji osvědčenou kosmetičku, chodí na masáže, ke kadeřnici… Prostě se o sebe starají a chtějí se cítit dobře.
Tato setkání jsou vždy velikou inspirací i pro mě, protože příběhy a dotazy z každodenního života nikdo jen tak nevymyslí. Někdy opravdu žasnu, co jsou ženy schopny udělat pro to, aby byly krásné=hubené. *sad* Následně řeší problémy s pletí, padajícími vlasy, lámavými nehty a koneckonců i kila navíc, protože JOJO poznaly všechny znalkyně diet!
A tak mě napadlo, že tentokrát napíšu, co dělat, abychom byly krásné, štíhlé a spokojené! 😀

 • Pravidelně a zdravě jezte, netrpte podvýživou! Jezme to, co nám skutečně prospívá, co nám dodává živiny a energii a ne to, co nám škodí.
 • Nepočítejte kalorie a nebojte se zdravých tuků! Miska mandlí bude možná stejně kalorická jako „jenom poloviční porce hranolků“. Po hranolkách budete mít za chvíli hlad a rozhodně neprospějí vaší pleti, vlasům a kostem tak, jako mandle.
 • Všeobecné diety jsou k ničemu! Naučte se o jídle přemýšlet, co a proč je pro vás dobré. Když máte problémy s křehkými a lámavými nehty – používejte dýňový olej, jezte dýňová semínka. V poslední době je toho na vás trochu moc a víte, co to je stres – dejte si banán. Ne jeden, ale týden si ho dopřejte každý den. Potřebujete trochu zhubnout a víte, že je dobré dávat si ke snídani kaši z ovesných vloček. Zase malá chybka – dejte si raději jáhlovou kaši. Je stejně dobrá a pro hubnutí daleko vhodnější :-).
 • Pravidelně uklízejte ve svém těle! Skoro všichni už vědí, že jaro je období půstu, detoxikace, hladovek atd. Ale přiznejme si, že úklid bytu taky nenecháváme až na jaro. Když budete mít překyselený, s prominutím, zaneřáděný organismus, nepomohou vám ani TOP BIO potraviny. To je jako kdybyste si do neuklizeného bytu koupila nádhernou kytici, nebo byste myla nádobí v neuklizené myčce. *sad*
 • ©2022 Ženy s.r.o.

  nebo

  Přihlášení

  nebo    

  Zapomenuté heslo

  nebo

  Create Account