E-BOOK ÚSPĚCH ZAČÍNÁ V HLAVĚ: Jak žít šťastnější a úspěšnější život, díky přeprogramování podvědomé mysli 
V první polovině e-book vysvětluje, jak žít šťastnější a úspěšnější život, díky přeprogramování podvědomé mysli. Jsou v něm shrnuté všechny klíčové informace a ještě něco navíc. Bude se vám hodit, ať už řešíte problém, přemýšlíte jak dosáhnout svého cíle nebo pracujete na svojí transformaci.
V druhé polovině e-book odtajňuje účinné techniky přeprogramování podvědomé mysli, aby člověk mohl změnou svých podvědomých přesvědčení nastavit svoji mysl na úspěch a mohl konečně tvořit vědomě svůj život tak jak chce a potřebuje.
Přeprogramování podvědomé mysli je práce, která probíhá ve dvojici a je třeba ji nejprve nastudovat. Tato učebnice je nejvhodnější pro kouče, terapeuty, psychology a další lidi, kteří rádi pomáhají druhým být šťastnější a úspěšnější. Pro ty, kteří chtějí obohatit svoji kvalifikaci o nové účinné techniky vycházející z neurolingvistického programování (NLP).
Jsou to praktická myšlenková cvičení, která pracují s podvědomím. Vycházejí nejen z NLP, ale také z dalších vědomostí, zaměřených na práci s vnitřní moudrostí člověka – aby mohl přenastavit svoji mysl, žít autentický život a aby byl schopen projít a ustát osobní transformaci.
Jsou to ty nejlepší techniky, které jsem si osvojila a které používám ve své mnohaleté koučovací praxi. Protože jsem viděla nutnost, aby lidé měli co nejrychlejší výsledky, vytvořila jsem postup, který umožňuje přeprogramovat podvědomou mysl “turbo” způsobem. Nyní jsou tyto unikátní, praxí prověřené techniky k dispozici i vám.

NA TOMTO ODKAZU LZE ZAKOUPIT E-BOOK 

1. ČÁST: Dozvíte se, co je to přeprogramování mysli a jak funguje
1) Jak nás naše podvědomá mysl buď sabotuje nebo podporuje
2) Jak nastavit mysl na úspěch
3) Proč lidem často nefungují návody ze známých knížek a filmů a jak to lze změnit
4) Jak být úspěšným tvůrcem svého života

2. ČÁST: Naučíte se techniky práce s podvědomou myslí pro účinnou změnu podvědomých přesvědčení
1. PRÁCE S KYVADLEM
Použití kyvadla umožňuje přesnější a rychlejší rozhodování při práci s

následujícími technikami na přeprogramování podvědomí.
2. NALEZENÍ KOŘENOVÉHO OMEZUJÍCÍHO PŘESVĚDČENÍ
Nalezení kořenového omezujícího přesvědčení umožňuje zpracovat

opravdový kořen problému.
3. ZPRACOVÁNÍ PODVĚDOMÝCH KOŘENOVÝCH OMEZUJÍCÍCH PŘESVĚDČENÍ V UDÁLOSTI VZNIKU NA OSE ČASU
Díky tomuto přesnému postupu se lze zbavit omezujících přesvědčení, negativních emocí a získat cenná poznání pro svůj vývoj.

4. PRÁCE S PROŽITKOVOU TABULKOU
Tabulku lze využít následujícími třemi způsoby:

Dokončení práce z časové osy a pozitivní naprogramování podvědomí
• Uschopnění provázeného pro práci na časové ose
(pokud má koučovaný blok na tento typ práce, lze ho s pomocí tabulky odstranit)
• Vizualizování si svého záměru
(užití prožitkové tabulky umožňuje provést řízenou vizualizaci, která je velmi efektivní, díky prožitkům, které se při této práci vyvolávají)

Vyjděte vstříc svojí transformaci!
Chystáte-li se ve svém životě k velké pozitivní změně, změňte nejprve ta přesvědčení, která vám v ní dříve bránila! Přeprogramování podvědomí člověku umožňuje nastavit svoji mysl na úspěch, tento mindset je základem pro vědomé tvoření života. Nastavte svoji mysl na to, co chcete zažívat.
Při pravidelném koučinku s podvědomím – tím, že se zbavíte psychických bloků, se seberehabilitujete a to povede k tomu, že znovu naleznete svoji sílu a moc. Postupně se budete stávat nejlepší verzí sama sebe. Budete vládnout své mysli, ne ona vám. Přestanete být oběť okolností a stanete se příčinou nad svým životem. Budete si umět vytvořit vítězný mindset pro dosažení čehokoli co chcete. Zažijte vnitřní revoluci! 

NA TOMTO ODKAZU LZE ZAKOUPIT E-BOOK 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account