1. Firstclass
Svět a myšlení úspěšných.
Máš svůj cíl, ale nesměřuješ k němu své kroky. Dobře víš, co by pro Tebe bylo nejlepší – pro Tvé zdraví, pro Tvůj úspěch, pro Tvé naplnění –, ale nevydržíš. Odkládáš, vzdáváš, a když to zkusíš, s každou dílčí prohrou si věříš stále méně. Bojíš se udělat další chybu. Myslíš, že to opět nedokážeš.
Denně potkávám lidi, kteří začínají a vzdávají své sportování, hubnutí, učení. Kteří rezignují na své pracovní cíle. Kteří své sny považují jen za fantazii. Kteří jen ukrajují dny v představě, že na to nemají.
NE! Máš na to úplně stejně jako kdokoli jiný. A já Ti dokážu, že to zvládneš. Jen mi musíš pomoct. Musíš chtít.

– See more at: https://www.firstclass.cz/#sthash.3AD9nVu2.dpuf
https://www.firstclass.cz/
 
2. Mladý podnikatel
Inspirace pro vaše podnikání a marketing.

https://mladypodnikatel.cz/
 
3. Forbes
Světový magazín v češtině.
Byznys přináší štěstí
První číslo magazíu Forbes, tak jak ho založil B.C. Forbes a Walter Drey. “Devoted to Doers and Doings” bylo základní heslo Forbesu – to samo vyjadřuje obdiv k podnikatelskému duchu a odvaze. A zakladatel magazínu, kterému propůjčil i své jméno také v tomto čísle říká: “Byznys byl stvořen pro to, aby přinášel štěstí a ne pro to, aby vytvářel hromady peněz”. Těmito tezemi – úctou k podnikatelské odvaze a přesahem byznysu do jiných sfér lidské činnosti – se magazín řídí už 94 let.
http://www.forbes.cz/citat-dne/
4. Barcamp
Barcamp je mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů, obyčejně se zaměřuje na nové trendy v internetových aplikacích, designu, nových technologiích, 4médiích, reklamě, podnikání a dalších souvisejících oborech.

Formát ne-konference se v Česku objevil poprvé v roce 2010 ve valašském Vsetíně a poté se ze svého původního tématu rozšířil i do dalších oborů. Nyní tak pořádají barcamp v Česku například politologové, aktivisté nebo fanoušci piva.

Pokud chcete vědět, jaký se kde pořádá v Česku barcamp, sledujte facebook barcamp.cz či twitter @barcampcz.

Barcampy v Česku 2016

http://www.prazskybarcamp.cz/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account