Být herečkou není v současné době právě jednoduché. Tereza Ramba ale už několikrát ukázala, že má výhodu – je talentovaná v mnoha ohledech, o čemž svědčí třeba i kniha Dobrodruhům, která jí letos vyšla. Spisovatelka však není jediné povolání, o kterém Tereza sní. Jaká jsou ta další?
Jistě by byla i skvělou cestovatelkou – kniha Dobrodruhům je totiž vlastně sbírkou jejích zápisků z cest po celém světě. O svém tvůrčím talentu přesvědčuje Tereza Ramba své fanoušky pravidelně také na sociálních sítích, kde střídá velmi realistické životní okamžiky s velmi milou poetikou. 
Náhradní plán?
„Vždycky jsem věděla, že kdybych se nestala herečkou, byla bych květinářka nebo bych měla lesní školku. Teď si myslím, že bych určitě psala. A možná bych k tomu přes den měla nějakou lesní školku,“ směje se Tereza.
I přesto, že patří k nejúspěšnějším českým herečkám, a jak sama říká, svými rolemi žije, není pro ni práce na prvním místě. „Nejdůležitější pro mě je moje rodina. Vždycky tomu tak bylo a s budováním úplně nové rodiny je to ještě tak stokrát víc,“ naráží Tereza na to, že se na podzim roku 2019 stala maminkou, a o bezpečí svých blízkých se proto stará ještě mnohem pečlivěji.
Právě to je důvod, proč svoji rodinu vozí Lexusem NX. „Mít bezpečné auto je pro můj život zásadní. Poprvé mě to napadlo cestou do porodnice, když jsme jeli přes kostky, které v Lexusu ale vůbec necítíte. Je to úplně jiný zážitek z jízdy,“ popisuje.
Nejlepší způsob, jak si vyčistit hlavu
Tereza také říká, že auto je pro ni i způsobem, jak přijít na jiné myšlenky. „Když mám například herectví plné zuby, sedám za volant a jedu se projet,“ svěřuje se a dodává: „Jsem sice strašně špatný řidič, ale řízení miluju. Nejvíc si ho vychutnám, když jedu v klidu, padesátkou. V sedmdesátikilometrové rychlosti pak mám pocit, že už si to děsně pařím.“
Právě terapeutické účinky řízení jsou důvodem, proč s manželem mívali kabriolet. „Jenže měl strašně vysokou spotřebu a my jsme chtěli přejít na něco ekologičtějšího. Tak jsme přišli na Lexus a jeho šetrné hybridní pohony. Teď už bych nechtěla řídit nic jiného. Lexus je dokonalé pohodlí, je to pro mě vášeň i životní styl,“ uzavírá.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account