Zrozenci znamení Ryb jsou většinou senzitivnější a prostupnější než druzí. Mimořádná schopnost empatie z nich dělá skvělé pomocníky v nouzi a zachránce druhých. Lidé narození ve znamení Ryb tíhnou k mysticismu. Mají blízko do světa fantazie, jsou velmi kreativní, intuitivní a plni brilantních nápadů.
V tomto znamení se narodilo mnoho vynikajících filmařů, hudebníků, herců, fotografů, malířů, spisovatelů, módních návrhářů, modelek, vizionářů a náboženských vůdců (např. Michelangelo, Albert Einstein, Steve Jobs, Edgar Cayce, Rudolf Steiner, Frederic Chopin, Johny Cash, George Harrison, Victor Hugo, Elizabeth Taylor, Sharon Stone, Juliette Binoche, Daniel Craig, Justin Bieber, Cindy Crawford či Eva Herzigová).
Zrozenci znamení Ryb jsou obvykle velmi nadaní, ale chybí jim vytrvalost a disciplína k realizování nápadů. Nesnášejí žádná omezení. K věcem, které jsou pro ně důležité, ale přistupují velmi zodpovědně. Ryby jsou přizpůsobivé, snadno ovlivnitelné a proměnlivé. Mají velkou potřebu se zalíbit a být druhými přijímány kladně. I proto mají sklony k sebeobětování. Nechávají se využívat, emocionálně či finančně zneužívat.
Zrozenci znamení Ryb obtížně zvládají stres. Jsou-li pod tlakem, unikají a rychle se vzdávají. Mají tendence unikat z obtížné reality pomocí alkoholu, prášků či drog.
Kosmické energie každého znamení zodiaku mají vliv na každého člověka. Nezáleží na tom, zda se jedinec v tom kterém znamení narodil. Ať už jste se narodili ve znamení Ryb či nikoliv, testem tohoto období je čelit nepříjemné realitě.
V době, kdy Slunce prochází znamením Ryb, letos to bude v době od 18. února do 20. března, byste se měli zamyslet, zda přijímáte zodpovědnost za své chování. Když se objeví potíže, máte tendence svalovat vinu na druhé nebo hrát roli oběti?
Překážky se v životě člověka objevují, aby mu pomohly růst. Vše, co se v našich životech děje, má vždy smysl. I když momentálně významu některých nepříznivých událostí nerozumíme, neznamená to, že tam smysl není. Někdy člověk musí projít obtížným obdobím, aby pochopil, že může mít mnohem lepší život, než si kdy vůbec mohl představit.
Symbol znamení Ryb reprezentuje dvě ryby plavoucí opačným směrem. Výzvou tohoto období je rozhodnout se, kterou z těchto ryb chcete být. Chcete se stát žralokem, který má své teritorium pod kontrolou? Nebo chcete být pavím očkem, které se schovává za kameny?
Vybrat si symbol žraloka neznamená zabíjet ostatní ryby. Je tím myšleno, že můžete mít moře pod kontrolou. A planetární postavení vám v tom nyní bude nápomocné. Jediné, co musíte udělat, je zbavit se sebelítosti. Odolávejte pokušení vzdávat věci před jejich dokončením nebo odmítat přijmout zodpovědnost za své chování. Když vás zase přepadnou myšlenky, jako „Proč se to stalo zrovna mně?“, „Proč mi nikdo nepomůže?“, „Já už nemůžu“, „Tohle nezvládnu“, pak udělejte pravý opak toho, co byste udělali v minulosti. Jednejte aktivně.
Využijete-li těchto energií, pak máte šanci zbavit se nepříjemných pocitů a vyřešit i složité situace. A koncem března, s přechodem Slunce do znamení Berana, budete lépe připraveni na nový astrologický rok. 
 
www.horoskopy-online.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account