*heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart*
Projděme se rokem, který nás čeká. Na pomoc si vezmeme nástěnný kalendář pro rok 2022 od Lucie Ernestové a Tarot světla a stínu (oboje najdete jako novinky v knihkupectvích). Docela zajímavě se vše doplňuje…. Jaký tedy bude rok?
Dvojkový rok!
Samé dvojky dávají tušit, že to bude rok, kdy se věci budou dávat dohromady. Šanci na vítězství budeme mít v jakékoliv oblasti v tomto roce víc než kdy jindy. Jenže karty nám k tomuto malému inspirování se přidávají dvě důležité informace.
Úspěch může přicházet z oblastí nebo myšlenkových vhledů, které jsme nečekali (ale které dozrály), protože součet roku činí číslo 6, jde o vítězství, o výzvy, které jsou ale v souladu a pod vlivem dobrosrdečné hvězdy. Naše plány i spojení s druhými lidmi budou jako zahaleny hebkou dekou. Jestli se vyplatí nebo ne, pak ukáží další roky.
Tarot ale je trošku přísný… Budeme totiž muset být trošku jiní, než  jsme zvyklí, pokud chceme všeho dobrého dosáhnout.
Zkušenosti a to, nač nejsme zvyklí!
Budeme muset využít své zkušenosti, a to hlavně ty, které nejsme zvyklí využívat. Kde nás ani nenapadlo, že už může být učení konec a přichází čas sběru sladkých plodů. Že z věčných žáků se stali mistři.  Zdokonalování, práce na sobě, na tom, na čem nám záleží – to bude oříšek hlavně tam, kde jsme doposud proplouvali životem tak trošku nečestně. Tady by se tedy mělo všechno ukázat a stále víc a víc se záležitosti rovnat. Takže nefér lidé, nefér záležitosti budou sice víc vidět, ale řekněme jen proto, aby byly víc vidět.
Dílčí neúspěchy? Můžou být, ale stále to jsou jen dílčí neúspěchy – na konci může být vítězství, když využijeme dané zkušenosti, budeme trpěliví a necháme se unášet. Dílčí neúspěch nás měl přivést na vítěznou stezku, využijme tuto zkušenost. Zcela přirozeně se nám tak ukáže nový pohled na svět, nové příležitosti a nový život. Přelomový rok pak potká ty, kdož za sebou tu minulost, zradu a poraženectví nechají a svou energii věnují uvádění svého života do souladu se sebou samými.
A přijde mi, že to, co přijde, k čemu nás osud dovede, pokud mu to dovolíme, bude tak přirozené a plné, že se budeme jen divit, proč jsme tohle neudělali už dříve.
To je asi nejsilnější dojem z tohoto maličkého inspirování.
Vydalo nakladatelství Synergie, 2021. https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000518_miluj-svuj-zivot-2022.php

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account