189

Jediné, co se totiž může stát, je to, že to vzdáte. Jste tak zaměření na to, co ještě není, místo na to, co už je, že prostě začnete ztrácet vítr z plachet. Všechno je to o úhlu pohledu, který na věc máme. Udělali jste kroky, které vedou k Vašemu cíli? Tak je to přece bezvadný! Jste minimálně o krok dál, než jste byli včera.

Důležité je pouze jedno:

„Nevzdat se!“

Pokud se nevzdáte, uspějete. Je prostě zákonem, že jednoho dne budete tam, kde chcete být. Možná ta cílová stanice nakonec nebude stejná, jak jste si ji představovali na začátku, protože jste se po cestě vyvíjeli a dozvídali nové informace, ale jednoho dne se to prostě stane 🙂

Podceňujeme, kolik se toho dá udělat za půl roku

Nebo za rok. A přitom, sami víte, když se otočíte zpátky, že to je jako včera, co byly Vánoce a máte pocit, že je „vlastně pořád jaro“.

Čas hrozně letí a pokud to máte alespoň trochu jako já, tak letí o to rychleji, čím jste starší. 🙂 Využijte té rychlosti a v průběhu jen prostě něco dělejte. To přece ani nezní jako práce, ne? 🙂 Pokud by se Vám na jazyk dralo slovo práce, zkuste ho nahradit například „tvorbou své budoucnosti“. Na názvosloví záleží a sami uvidíte ten rozdíl. 🙂 Nebo, že tvoříte. 🙂

Vždyť, když chcete mít například více peněz a každý den začnete pracovat na svém novém projektu, může být za čtvrt roku hotový, za půl roku ziskový… Nebo za rok, to je jedno, prostě se to stane!

Investujte!

Nemáte peníze? Fajn, to se stává. Investujte svůj čas. Do správného myšlení, do svého rozvoje, do práce na svém snu. Vždyť je to to nejmenší, co pro sebe můžete udělat!

Nemáte čas?
Pak si sami odpovězte:

„Tak jak moc to chci?“

Asi moc ne, pak chápu, že se Vám nechce se snažit. Protože pokud po něčem toužíte, tak na tom prostě pracovat budete. 🙂 Zní to děsně jednoduše, že jo? 🙂 To je dobře, protože tohle není raketová věda. 🙂 Nebojte se hledat svůj sen takový, který Vás naplní. Vždyť mít dost síly a motivace pro život je základním prvkem našeho bytí. Nejsme tu od toho, abychom se ploužili a přežívali. To by byla taková škoda!!! 🙂

Pokud chcete vědět, jak na cíle, tak se těšte na super, zbrusu novou příručku na toto téma! Najdete v ní všechno, co jsem se kdy naučila, potkala, ale hlavně vyzkoušela! 🙂 (Proto vím, že to funguje.) O novém e-booku Jen správný Cíl je Start Vás samozřejmě budu informovat.

Vaše Lenka

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account