Milé ženy,
konečně je venku můj e-book pro ženy a konečně jsou venku i mé webky. Proč jsem e-book napsala?
Protože jsem chtěla vytvořit takový zábavný, inspirující, motivující, lehce edukativní a nenásilný “blogový e-learning pro ženy”, které se vrací na trh práce na/po mateřské/rodičovské dovolené…

Touto knihou blogů jsem si splnila další ze svých snů a udělala si tak radost. A budu moc ráda, pokud kniha udělá radost i vám.
Smyslem a cílem vydání této knihy, která čítá 16 na sebe navazujících, motivačních a nakopávacích blogů, bylo pomoci odstartovat váš osobní restart.
Dalším a nemalým cílem této knihy bylo také to, že jsem si chtěla udělat pořádek ve svých textech a chtěla jsem ty blogy vidět pěkně pohromadě, což se podařilo.
Chci moc poděkovat své rodině, která je pro mě hlavní energií, hlavní motivací a hlavní vnitřní silou pro vše, co dělám.
……
Poděkovat chci i ženám, které mi s e-bookem pomohly. Lucii Krausové www.luciekrausova.cz a Evě Rybníčkové www.pepeta.cz.

A VELKÉ DÍKY EVĚ ČEJKOVÉ VAŠKOVÉ, ZA VÍC VĚCÍ… ALE HLAVNĚ PPROTO, ŽE ONA BYLA JEDNOU Z HLAVNÍCH OSOB, KTERÉ MĚ DONUTILY MÍT SVÉ OSOBNÍ WEBKY – DÍKY:-)

 
 
Téma MATKY, NEDRŽTE SE ZPÁTKY bude i v rámci mého mentoringu na Equal Pay Day – kam vás všechny SRDEČNĚ ZVU.
Bude to jedinečná akce, které se budu účastnit už popáté! Stojí za to tam být:-)
 
Osobně doporučuji všech 60 mentorek, ke kterým se můžete registrovat – více informací o akci zde: 
 
 
Kačka
 
 
 
 
 
 
 
page58image10344 page58image10504
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account