110

Člověk nesmí se svými znalostmi stagnovat a stejně jako vznikají nová média a trendy, musí se snažit udržovat si alespoň trochu přehled. To byl jeden z důvodů, proč jsem objevila kouzlo zvané Pinterest. Milujete fotky, design, výstřižky, inspiraci a podobně? Pak je to místo právě pro vás.
V rámci rozjezdu svého nového projektu Kancelář snů jsem hledala na internetu různé zdroje fotografií a inspirací. Nebylo to snadné. Navíc na spoustě portálů v dnešní době nabízí možnost sdílení a stále častěji se tam objevuje červeně podbarvená značka Pin. Není to žádost o heslo k vašemu účtu, takže se ho nebojte:-)
Co je to Pinterest
„Pinterest sám sebe představuje jako virtuální nástěnku, která umožňuje organizovat a sdílet všechny krásné věci, které na internetu najdete. Jde o designy, grafiky, kresby, fotografie ve formě obrázku. Ty pak ostatní uživatelé sledují podobně jako u Twitteru. Pokud budete pinovat dostatečně zajímavý obsah, můžete se stát odborníkem na architekturu, design či punkovou módu. Nebo se prostě vyjadřovat obrázky. Pinterest je o obojím.“ (zdroj: Tyinternety.cz)
Nahlédněte a jen stěží odejdete
Jistě, nejdřív jsem se zaregistrovala (ideální je využít přihlášení přes Facebook). Pak jsem podle klíčového slova začala hledat fotky k tématu kanceláře, a to co se mi zalíbilo, jsem si připíchla – Pin-kla na svou nástěnku. Ale protože jsem ženská, nedalo mi to a zadala jsem pro zajímavost i heslo „šaty“. Raději to nezkoušejte, nebo u fotek prosedíte noc:-)
Každopádně je to perfektní nástroj, jak si dělat něco jako „wishlist“ a shromažďovat si inspirace k nejrůznějším tématům. Ale také se zde můžete pochlubit svými úlovky nebo výtvory. Myslím, že Pinterest se dá využít pracovně i soukromě, takže chvíle brouzdání po této síti nebude ztraceným časem.
Co myslíte, ulovila jsem zajímavé kousky na své dvě první nástěnky?
Nástěnka: Kancelář snů
Nástěnka: Móda
A mimo jiné… Ženy s.r.o. jsou na Pinterestu také.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account