Sny jsou tu pro všechny!

 

Ze začátku jsem nevěděla, jak mám správně tento neuvěřitelný příběh uchopit, aby vyzněl tak silně, jak já ho vnímám. Proto jsem se roozhodla, že Vám ho nejvíce povyprávím prostřednictvím skutečných slov, která ke mně přišla prostřednictvím krásných emailů mojí čtenářky. Pouze dopisuji svoje poznámky do závorky. 🙂

 

I. email: 27. 9 .2016

„Dobrý večer paní Lenko, váš e-book zdarma se mně moc líbil. Ihned po doručení jsem si jej přečetla. Bohužel mám dost náročnou práci (pracuji v sociálních službách na dvanáctihodinové směny – krátký a dlouhý týden), takže času nemám nazbyt. Když jsem v práci, tak dojdu domů tak utahaná, že ani nezapínám počítač, a když mám volno zase doháním resty doma, určitě jako žena to znáte. Po přečtení vašeho e-bookuzdarma jsem si napsala seznam svých přání, a když mě nějaké ještě napadne, tak jej tam dopíšu. Snažím se na sobě pracovat již delší dobu a myslím, že se mě to celkem daří.Jsem narozená ve znamení vah, takže se velmi těžko rozhoduji, což je moje slabina.(pozn.: Když však víte, jaké jsou Vaše slabiny, vždy se Vám s nimi bude lépe pracovat. Je třeba uvědomit si a přijmout také je.) Práce, kterou dělám mě celkem baví, jenom skolektivem a vedením to občas není snadné.

Mezi mé velké přání patří najít si skvělou kamarádku, která by byla naladěná na stejnou vlnu jako já, měla odrostlé děti, fajn manžela, byla z blízkého okolí a mohly bychom spolu podnikat výlety na různé semináře ohledně sebevzdělávání v oblasti sebelásky (pozn.: Milé čtenářky, až dočtete celý příběh, nepotřebujete také kamarádku? Jste někde z okolí Zlína? Dejte mi vědět! Ráda Vás spojím, ať se sny mohou plnit i dále! :-)). Bohužel jsem zatím takovou nenašla. Věřím, že takovou bytost potkám, jenom to chce svůj čas. Příliš lidem nedůvěřuji a také neumím moc odpouštět. To se musím také naučit (pozn.: Jak na odpuštění najdete v mém e-booku. 🙂 ).

Přeji vám hodně úspěchů ve vaší skvělé práci a hodně spokojených klientů a čtenářů.

 

II. email

Dobrý večer Lenko, strašně moc vám děkuji za email. Tak krásný email mně ještě nikdo nenapsal, moc mě potěšil, až jsem se u něj i rozbrečela. V životě mě moc lidí nechválí a nepovzbuzuje, takže mě to dojalo (pozn.: někoho povzbudit a pochválit, mi přijde přirozené. A má to veliký efekt! Dělejte to! :-)). Máte pravdu s tím seznamem přání,to byl opravdu perfektní nápad a já si do něj ještě pořád dopisuji a škrtám. Jednu dobu jsem si psala i deníček, ale to jsem byla doma na neschopence a měla více času. Dokonce jsem na portál ženy s.r.o. napsala příspěvek „Věk je jenom číslo„ a v červenci jsem za něj získala odměnu tisíc korun, protože to byl jeden z nejčtenějších článků, vůbec jsem tomu nechtěla v prvním okamžiku uvěřit, že bych i já mohla být tak dobrá a někdo četl můj článek. Strašně mě to potěšilo a jak se říká, nakoplo. Teď zvažuji o čem napíši příště(pozn.: Portál Ženy s.r.o. je pro každého, kdo si přeje psát i pro ostatní. Navíc se můžete podílet na testování různých přípravků a spojovat se s ostatními podnikavými ženami. :-)).

 

III. email

Po přečtení vašeho emailu jsem si hned objednala vaše dvě knihy. Já dělám práci, která mě i baví, ale bohužel s nikým tam nemůžu normálně mluvit, tak akorát o počasí a co bylo v televizi za program, protože nemůžu nikomu věřit. Příští rok mě bude padesát let a mám již za sebou nějaké ty zkušenosti z různých prací a to jak v kanceláři, tak ve výrobě a nebo v obchodě. Také jsem tři roky podnikala, měla jsem vlastní cukrárnu,bohužel výdělky nebyly na uživení, takže než bych se dostala do dluhů raději jsem cukrárnu zrušila a prostor pronajala. Je pravda, že ze všech těch zaměstnání mě nejvíce bavilo podnikat. Podnikala bych hned znovu, ale ne sama, to je velký zápřah pro jednoho člověka. Ze všeho nejraději bych si otevřela pracovnu ženy s.r.o. tady v našem kraji,protože tyto stránky sleduji již hodně dlouho a čím dál víc se mě líbí, jenomže do toho nechci jít sama. Jsem člověk, který nedokáže dělat sám, musím dělat v týmu. Je to moje stinná stránka, ale já se měnit nechci. (pozn.: Moje čtenářka se přijala taková, jaká je. Je to důležité pro každého, kdo někam míří!!! Vždy začít u sebe. Prostě vždycky!). Koupila jsem si proto vaše knížky, snad mě posunou v mých rozhodnutích zase dál.
Už teď se moc těším na vaše semináře, které si určitě pustím.
Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji za nádherný email.
 

IV. email: 15. 10. 2016

Dobrý večer, paní Lenko, moc se omlouvám, že píšu až nyní. Váš e-book 7 úkolů pro Váš nový začátek jsem si do počítače stáhla, ale bohužel zatím jsem neměla čas si jej přečíst. Jak už jsem vám jednou psala pracuji na krátký a dlouhý týden dvanáctihodinové směny,a protože máme málo personálu, tak mám co chvíli směnu navíc. Musím se ale pochlubit prvním úspěchem z mého seznamu snů. Našla jsem novou kamarádku. Je sice z Prahy,ale moc si rozumíme a za čtrnáct dní jedeme spolu i se svými protějšky na třídenní wellnes. Už se moc těším. Jenom mě mrzí, že nás dělí 300 km.
Přeji vám hezký večer a ať se vám daří.
 

V. email

Dobrý Lenko, právě jsem dneska dočetla vaše dva skvěle napsané e-booky 7 úkolů pro váš nový začátek a Od úspěchu jste jen myšlenkou daleko.

Tak výborně a poutavě napsané e-booky jsem už hodně dlouho nečetla. Připadala jsem si, jako byste mně četla myšlenky. Gratuluji vám k jejich napsání, máte můj velký obdiv a už teď vás, s dovolením, považuji za svou kamarádku a rádkyni. Píšete, že by jste chtěla na facebooku založit skupinu, kde budou lidé s pozitivním myšlením (pozn.: Na začátku minulého století existovalo v Americe hnutí s názvem Nová myšlenka. Tito lide se spolu scházeli a vysílali pozitivní energii za přání jednotlivce. Tedy na setkání všichni vysílali energii a přání za ostatní. Dokázali prý neuvěřitelné věci! Co se s nimi stalo později netuším, ale rozhodně v tom vidím potenciál, protože všichni občas potřebujeme, aby nás někdo podpořil, aby nám někdo pomohl, aby někdo připojil nezištně svou energii k naší. Jaké neuvěřitelné výsledky to může mít, se dočtete na konči příběhu. 🙂 ). Já se hlásím jako první, se mnou můžete určitě počítat.

Jak jsem vám již psala pracuji v sociálních službách a tam se snažím hodně předávat pozitivní náladu jak uživatelům, tak i personálu. Je pravda, že to není vždy lehké, zvláště u těch lidí, kteří se nechtějí změnit a vystoupit ze své komfortní zóny (pozn.: U toho kdo nechce, to vždy bude, jako „hrách na stěnu házet“. Bohužel…). Napsala jsem si svůj seznam přání, který i nadále doplňuji a nyní po přečtení vašich e-booků jsem se rozhodla, že i když nemám času nazbyt, tak místo televizních novin budu každý den si psát deník (pozn.: Snad nejlepší čas na práci na sobě!!!). Jednou jste mně napsala, že by to pro mě bylo nejlepší řešení hodit vše na papír a pořádně si to rozmyslet. Já už teď vím čeho chci v životě dosáhnout. Má práce mě baví, ale ubíjí mě tam ty velmi špatné vztahy.

Já jsem Tajemství viděla na youtube asi pětkrát a moc mě to nadchlo. Snažím se podle toho žít a musím říct, že se mě daří. Zkoušela jsem dneska i na chvíli lehnout, zavřít oči a zatáhnout za svou pomyslnou páku štěstí o které píšete (pozn.: Tento trik najdete jako bonus v mém e-booku zdarma). Viděla jsem úplně jasně sebe na lehátku u moře, před sebou počítač s rozepsaným článkem, za mnou nádherný barák i s bazénem,přede mnou krásné širé moře a moje dvě dcery i se svými dětmi si hrají s míčem na pláži,manžel i se zeťáky dělají ze dřeva stánek na pláži ve kterém by se měli prodávat koktejly,zmrlina a všechny ty dobroty co patří k létu. Úplně jsem cítila jak hřeje sluníčko, rozpaluje písek kolem a šumí moře.

Musím říct, že ta vaše páka opravdu funguje skvěle a teď už vím, že ji budu používat každý den před spaním, ráno to nepůjde, protože to každý den než jdu do práce cvičím pět tibeťanů, abych se dostala do správné formy a nebolely mě přes den záda (pozn.: Jak krásně využít čas pro sebe, svůj rozvoj a zdraví, i když máte času málo. 🙂 ). Ještě jednou vám moc děkuji za vaše skvělé e-booky a už teď se moc těším na facebookovou skupinu pozitivních lidí, ve které určitě najdu další skvělé lidičky naladěné na stejnou vlnu jako já, moc by mě to pomohlo, protože zatím kolem sebe takové lidi postrádám.
Mějte se moc a moc hezky.
 

VI. email

Dobrý večer, kámoško Lenko, děkuji za povzbuzující email. Samozřejmě, že můžete dát mou referenci na svou stránku, budu jenom ráda, když někomu pomůže v jeho rozhodnutí být pozitivním člověkem, čím víc nás bude tím lepší bude svět kolem nás.

Jak jsem vám napsala svoji vysněnou vizi štěstí, mám ji takovou proto, že miluji moře a hlavně ze všeho nejvíce Itálii. Někdy si říkám, že jsem snad v minulém životě musela být Italka. Mám strašně ráda jejich styl života, ten jejich temperament, kulturu, jídlo,památky, ale hlavně se mě líbí jak se celá rodina dokáže krásně scházet u jídla a držet při sobě. Ostatně toto mají téměř všechny jižní národy v krvi, držet rodinu pohromadě.
Mějte se moc hezky a přeji vám hodně úspěchů.
 

VII. email

Ahoj Leničko, před nedávnem jsem si přečetla tvůj článek, kde jsi psala o knížce 4 dohody. Já jsem si tuto knihu koupila v audio zpracování a k tomu ještě i další dvě knihy od tohoto autora. Chci ti napsat, že jsem si teprve poslechla první knihu 4 dohody a je to naprosto skvělá kniha, která mě úplně dostala. Ty čtyři dohody jsou tak mocné a pravdivé. Tyto knihy by si měl přečíst nebo si poslechnout jako já opravdu každý.

Také se musím pochlubit, že se mě již splnily tři přání z mého seznamu a byl to nepopsatelný pocit, když jsem si tyto přání mohla odškrtnout. Mám skvělou novou kamarádku, kterou jsem si moc přála, i když je daleko stejně si skvěle rozumíme.Přesvědčila jsem dceru, aby se mnou začala chodit cvičit, což je opravdu velký pokrok,protože nechtěla vůbec o nějakém pohybu ani slyšet.

Zažila jsem skvělý wellness víkend s novými přáteli a s manželem. Můj muž je ke mě mnohem milejší než dříve a to jsem si také moc přála. Je prostě vidět, že tvoje skvělé rady fungují, když se jimi člověk řídí.

Také i nadále pokračuji v psaní deníku. Pravda teď jsem tři dny vynechala, protože jsme byli na tom krásném wellness víkendu v Polsku a tam na to opravdu nebyl čas. Mimochodem jsem o tom napsala článek na portál ženy s.r.o., tak kdyby jsi měla chuť a čas tak si jej prosím přečti. Vidíš na to jsem úplně zapomněla, další splněné přání.

Jsem prostě strašně moc ráda, že to všechno tak skvěle funguje, jenom to nesmím zakřiknout jak se říká.

Měj se moc fajn. Mě teď čeká celý týden práce, pouze ve čtvrtek mám jeden den volno. Ale to nevadí nějak bylo nějak bude nebo jak se říká když nejde o život nejde o nic.
 

VIII. email

Teda Lenčo, ty jsi mě úplně dostala tím svým emailem. Ještě nikdy mě nikdo nenapsal a neřekl, tak krásné slova. Jsem opravdu velmi ráda, že se mě moje sny plní. Dneska jsem třeba přišla do práce po týdnu dovolené. Moje kolegyně měla dovolenou týden přede mnou, takže jsme se dva týdny neviděly a víš co mě řekla na uvítanou, že se do práce těšila kvůli mě, protože se jí se mnou pracuje nejlépe. Jsem prý skvělá, pozitivní, je se mnou zábava, máme si o čem povídat a prostě se skvěle doplňujeme. Úplně mě tím vyrazila dech, to jsem opravdu nečekala.

Nechci se chlubit, ale já tomu pořád nemůžu uvěřit, že se toto všechno děje mě,nikdy bych si nepomyslela, že stačí se otevřít možnostem, změnit své myšlení, zapracovat na sobě a lidé tě budou vnímat hned v lepším světle. Vím, že mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale já už si teď věřím mnohem víc, že to dokážu, to také díky tobě a tvým inspirativním radám.

Chci se naučit hlavně říkat ne, což je pro mě dost obtížné, protože jsem takový ten dobrák co se snaží každému pomoci, jenomže někdy toho lidé kolem mě zneužívají.Naučit se i odpočívat a necítit za to výčitky, vždyť už mě táhne na padesát a tak mám na to někdy právo si odpčinout, třeba u psaní nějakého článku, nebo čtení zajímavé knihy či poslechu hudby. A hlavně bych se chtěla naučit se bránit když na mě někdo slovně útočí.

Píšeš že by si o mě chtěla napsat článek. Pro mě by to byla veliká pocta, vůbec si to neumím představit.

Já taková obyčejná plnoštíhlá ženská, těsně před padesátkou a dostalo by se mě takové pocty. No, to je ohromné, velmi by mě to potěšilo. Já se snažím ženským u nás v práci dodávat sílu aby byly více sebevědomé, půjčuji jim knížky o sebelásce a jeden článek jsem napsala, jmenuje se Věk je jenom číslo.
Měj se moc hezky a ještě jednou děkuji za nádherný email.
 

IX. email

Ahoj Lenčo, tvůj článek jsem si přečetla dvakrát, je sprostě skvělý. Děkuji ti moc, že jsi tam použila můj článek z portálu ženy s.r.o., možná pomůže více ženám uvědomit si, že věk je opravdu jenom číslo a hodně záleží na tom jak se kdo cítí a jak přemýšlí.

Já teď často uvažuji o svých snech a plánech, také denně než jdu spát tak zvedám svou páku štěstí a radosti ze života a moc mě to pomáhá. Jsem teď mnohem více klidnější a vyrovnanější. 

Ve svém článku píšeš, že první musí člověk u sebe najít sebelásku a potom se ruku v ruce dostaví i úspěch. Musím sama uznat, že máš naprostou pravdu,vidím to sama na sobě, že to tak je. Pokud člověk nevěří sám sobě, tak jak mu mají věřit ti ostatní.Teď ještě záleží jestli je opravdu ochotný začít na sobě pracovat či ne.

Jak píšeš ty jsou lidé, kteří nejsou ochotni vylézt z té svoji pohodlné osobní zóny a pořád čekají na nějaký zázrak nebo, že to za ně někdo vyřeší a udělá. My jsme psaly tento týden v práci ohodnocení. Měla jsem ohodnotit sebe, svou kolegyni a napsat jak bych se chtěla nadále v práci zlepšovat. Kdyby tento úkol byl zadán tak před půl rokem určitě bych se hodnotila spíš průměrně a nyní protože si mnohem více věříma vím, že svou práci dělám skvěle a dobře, tak jsem si bez výčitek svědomí klidně napsala skvělé hodnocení a za tím si stojím.

Vím, že jsou to jenom malé krůčky, ale já jsem moc pyšná, že se mně podařily udělat.Opravdu hodně mě pomáháš ty, ale také projekt ženy ženám od Alice Kirš, projekt ženy s.r.o. a audioknihy 4 dohody.
Měj se moc hezky a ještě jednou děkuji za zveřejnění mého článku.„

 

Co na to říkáte?

Poslední krásný email jsem dostala na konci října, takže se mojí čtenářce podařily neuvěřitelné věci za měsíc. 🙂 A to i přes nedostatek času. Proto vím, že si své sny může splnit naprosto každý! Proto vím, že čas i způsoby se vždy najdou, jen tomu dát ten správný impuls a jak správně píše, na věku nezáleží! Ten impuls je Váš sen, Váš cíl, Vaše přání! Jak na pozitivní myšlení nebo další vychytávky, abyste setrvali, to už se dočtete. A pak už to frčí!!! 🙂

Uznejte sami, jak z prvního emailu vůči poslednímu jsou cítit naprosto rozdílené emoce!Mám z paní neuvěřitelnou radost! A abych pomohla ještě více, tak všechny z Vás, které byste chtěli novou kamarádku nebo máte také své sny a nechcete na to být sami, napište mi! Dáme dohromady skupinu, které bude uzavřená, bude jenom pro nás, budeme se navzájem podporovat, všichni budou moci přispívat a pak klidně můžeme udělat společné vysílání energie za přání jednotlivce. Já svou energii poskytnu ráda! A věřím, že má je již mocná. 🙂 Poskytnout si podporu a důvěru bude přínosné pro nás pro všechny. 

A protože jsem Vám na závěr slíbila, že Vám dám konkrétní příklad společného vysílání energie, tady je. 🙂 Je z knihy Pierra Franckha s názvem Zákon rezonance:

 

Meditací k světovému míru a splněným přáním

V roce 1972 byla ve 24 městech v Severní Americe, která měla více jak 10 tis. obyvatel, provedena sociální studie pod vedením Maharishiho Maheshe Yogiho. Ten tvrdil, že zločinnost, jako vloupání a další násilí podstatně klesnou, jestliže se bude 1% lidí z těchto měst věnovat meditační technice, která se jmenuje transcendentní meditace. Tato meditace vychází z toho, že se jedinec naladí svou energii vnitřního míru. Vědec vycházel z toho, že vnitřní mír, který tak bude vytvořen, se následně projeví také v okolí meditujících.

Výsledky byly měřitelné, a i když je věda nedokáže prozatím vysvětlit, nemůžeme to jen tak přejít. V době, kdy meditace tohoto 1% obyvatelstva probíhaly, klesly měřitelně počty vloupání, přijatých pacientů na pohotovosti a dokonce ubylo i dopravních nehod. A to ve všech městech, kde pokus probíhal. Tedy to nelze brát jako ojedinělý nebo náhodný jev.

A protože to samozřejmě vědcům nedalo, v obdobné podobě pokračovali ve výzkumu. Tentokrát se projekt jmenoval „Mezinárodní projekt míru na Středním východě“. Výsledky byly naprosto ohromné! Opět byla prováděna technika transcendentní meditace. Tentokrát však byly podmínky o dost složitější, protože se jednalo o 80. léta minulého století, kdy se na Středním východě vyhrotily spory mezi Libanonem a Izraelem a šokovaly celý svět svou krutostí.

Účastníci projektu byli vždy v určitou dobu přivezení do válečné oblasti, aby meditovali. Opakovali se stejné výsledky, které byly naměřeny již při Maharishiho prvním pokusu. Klesl počet pacientů na pohotovosti, klesly počty útoků a nehod. Po skončení meditace se pak vše vrátilo do původního stavu. V tomto pokusu byly pro zpřesnění vyloučeny i různé další faktory, jako dny v týdnu, svátky a dokonce také měsíční cykly. Výsledky byly tak jasné, že vědci mohli jasně určit počet osob, který bude v daný den zapotřebí, aby se tento efekt snížení válečné činnosti projevil... A vždy to bylo pouhé 1% lidí, kteří měnili celé svoje okolí k lepšímu.

 

Pouze 1%…

A musím se přiznat, že díky těmto pokusům a tomu, co jsem se dočetla o účastnících Nové myšlenky, mě zaujal nápad vytvořit skupinu lidí na Facebooku, která by společně pracovala na svých snech. Uzavřená skupina, kde by si lidé mohli navzájem věřit, vždy spolu pozitivně mluvili, podporovali se v těžkých chvílích a společně spojovali síly za své sny. 🙂 Mně to vlastně ani zase tak šílený nápad nepřijde, protože i věda je na naší straně.

Tak proč nemít skupinu, která se bude v předem domluvený čas plně soustředit na svá přání a spojovat se tak s ostatními. Maruška si bude přát pevnější zdraví, tak se všichni za její přání spojí v daný čas. Eliška bude potřebovat novou práci, tak se opět všichni spojí za její přání. A tak dále a tak dále. A nebo prostě jen v jeden čas využívat přací energii, abychom se všichni spojili a posílili tak své cíle společně a nerozdílně, a bude úplně jedno, co to bude. 🙂 Prostě síla pro všechny. Co myslíte? Když šel ovlivnit Střední východ???… 🙂

Budu ráda za Vaše reakce, napište mi, komentujte. Skupinu ráda vytvořím a budu spravovat. 🙂 NEMUSÍTE NA TO BÝT SAMI!!!

Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account