Mateřská pro nás, kromě příjemných každodenních radostí a starostí o naše dítko, přináší i nemalou radost v podobě snížení příjmu. Rodičovský příspěvek není žádná hitparáda, to si přiznejme. A tak jsem i já hledala možnost dalšího příjmu, ale takového, který bych mohla dělat v pohodě z domu s mojí dceruškou.
Protože jsem holka, která se jen tak něčeho nezalekne, hledala jsem, až jsem našla! Objevila jsem novou společnost na českém trhu. Firma Faberlic vyrábí kosmetiku a čističe do domácnosti a přímo za skvělé ceny!
Navíc při své výrobě používá byliny, přírodní látky a má patent na využití kyslíku ve svých krémech a dalších produktech, jako jsou zubní pasty, ale i čističe. Cenově je navíc tato kosmetika velmi dostupná a přijatelná pro každého.
A jakou formou probíhá spolupráce?
Kdo by nechtěl nakupovat kvalitní produkty se slevou? Vše začíná registrací zdarma díky které získáte hned slevu na všechny produkty a další dárky za objednávky. Přitom je vše bez závazků a nutnosti povinných odběrů. Veškeré objednávky a další informace jsou ONLINE, proto si vše pohodlně vyřídíte z domova.
A ta spolupráce? Firma vás ráda zaplatí, pokud jí přivedete nového zákazníka. Takže dáte kamarádce či známým možnost nakupovat produkty se slevou a firma vás za to odměňuje provizemi z obratu. Klasický systém síťového marketingu. Přitom nemusíte za kamarádkami fyzicky jezdit, pokud sami nechcete. Pošlete jim odkaz na webové stránky společnosti Faberlic a pomůžete jim s nezávaznou registrací nebo rovnou s první objednávkou.
Celá spolupráce funguje online, díky unikátním odkazům s vašimi unikátními kódy, nemůžete tak přijít o žádného zákazníka. Díky této jednoduché práci si můžete začít pohodlně vydělávat z domu a třeba už další měsíc vydělávat pár tisícovek navíc k mateřské. Přitom je docela reálné, že si maminky na MD díky online spolupráci vydělávají klidně i 10 – 25 tisíc měsíčně.
Jestli chcete, ráda to naučím i vás! Začít můžete klidně HNED TEĎ 🙂
Vyplňte registrační formulář ZDE>>> a já se vám ozvu a naučím vás vše, co umím, abyste byli také úspěšní!
Splňte si sny a pracujte z domu nebo odkudkoli si přejete! Je to možné!
Stačí jen chtít a udělat první krok 😉
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account