Znáte ten film? O malém klukovi, co posílá dál dobré skutky, vyzývá ostatní, aby je dělali. Jen tak. Aby se naučili dávat a příjmat.

Před čtyřmi lety jsem ještě byla doma se dvěma dětmi. Předtím jsem pracovala u kriminální policie a věděla jsem, že se nemůžu a ani nechci vrátit. Měla jsem přibližnou představu, jak by měl vypadat můj pracovní den, zato jsem nevěděla, co chci vlastně dělat.

Od té doby ale uplynulo mnoho dní, do práce jsem se samozřejmě nevrátila. Co mi pomohlo? Kdy jsem poznala, co chci dělat?

Během své rodičovské jsem si našla volné chvíle na vzdělávání on-line i off-line. Čas od času jsem si zařídila hlídání a šla na nějaký kurz – buď určený právě pro maminky na rodičovské, ale i kurz, co byl pro všechny. Měla jsem tak možnost nejen se něco nového naučit, ale hlavně poznat nové lidi. Protože právě ti mi pomohli. Podpořili mě, když jsem potřebovala. Nasměrovali, sdíleli se mnou svoje zkušenosti, nápady a podněty. 

Jsem vděčná za to, že jsem se měla na koho obrátit. Protože měnit radikálně profesi nebylo snadné. Už 3 roky se pohybuju v oblasti on-line marketingu, píšu články, mám vlastní blog  zaměřený na tvoření, dělám linkbuilding.

Teď jsem se to rozhodla poslat dál. Podpořit další maminky. Třeba jen jednu jedinou, ale na Mamafest se jich vejde 100. 

Přijďte 17. března na celodenní akci nejen pro maminky, ale pro všechny, co chtějí restartovat kariéru. 

Minikonference MAMAFEST je zaměřená na ženy/mámy, které čeká návrat do pracovního procesu. Soustředili jsme se jak na ty, co chtějí začít podnikat, tak i na maminky, které hledají zaměstnání nebo přivýdělek. A dostane se i na neziskový sektor, kde jsou ženy velmi aktivní.

Celý den plný inspirace, nových kontaktů a nápadů. Skutečných příběhů, ve kterých nepůjde jen o byznys, ale o touhu, abyste dělaly, co vás baví, naplňuje, v čem vidíte smysl a co vám nenaruší chod rodiny, nebo manželství.

Přijďte.

Jaký bude program a koho potkáte?

Na přednášky i reálné příběhy jiných maminek. Na programu bude:

  • Lucie Václavková poradí s nastavením podnikání – chcete začít? Přijďte si ji poslechnout.

  • Miriam Vránová – zkušená PRistka, která radí ostatním ženám, jak vést a zakládat neziskovky.

  • Zora Arazimová – pracuje 6 let v v oboru HR, zároveň založila neziskovou organizaci Genixa, kde pořádají workshopy na témata související s hledáním zaměstnání.

  • Tereza Veselá – určitě ji znáte jako blogerku Madame Coquette, nyní se věnuje profesionálnímu focení. Zajímá vás její příběh?

  • Pavla Dandová je také blogerka, kromě toho vede kurzy o nošení dětí a založila nadační fond S lehkou hlavou.

  • Lucie Šálená si založila e-shop s hračkami Chytrá opička. Co vše vedení e-shopu znamená?

  • Jana Hejnicová nastoupila do startu-pu Dodo. Jaké to pro ni bylo nastoupit do zaměstnání? Jak se připravovala na pohovor? I ona ale chystá vlastní projekt pro mámy Mamarket.

  • Petra Uharček se věnuje blogování už několik let, z jejího blogu Myhomestyle se postupně také vyčlenila část s e-shopem. Kde bere nápady a čas na tvorbu?

  • Gabinu Hrdina si vybavíte, když se řekne houpací prkno. Její značka Utukutuproráží do celé Evropy, přitom začínali teprve v roce 2014. Je složité vyrobit a prodat vlastní hračky?

 
Sháníte brigádu nebo přivýdělek? Na programu vystoupí také Aneta z Mavimi – projektu, který dává maminkám možnost získat práci na flexibilní úvazek. Zájem je i o přednášku na téma založení e-shopu.
 

Lístek stojí jen 250 Kč a máme jich na prodej celkem 80.
 

V ceně jsou nejen přednášky, ale taky malé občerstvení a poukázka na kávu.

V tombole můžete získat třeba kupón na 
dentální ošetření od Canadian Medical, termotriko české značky ScutumWear, růžový diář Doller, roční pronájem e-shopu od Shoptetu, láhev růžového vína i poukázku od Feeda nebo Biana.