Jak je na tom Váš vztah?

 

Partnerská krize?

 

Stává se Vám, že si s partnerem nerozumíte? Už jste zkusili všechny taktiky z časopisů nebo rady od kamarádů a je to pořád jak do dubu? Přemýšlíte, jak získat ve Vaší situaci potřebný nadhled? Obáváte se, že druhá strana není ochotna vnímat Váš úhel pohledu? Připadáte si, že Vás ten druhý absolutně nevnímá? Máte pocit, že se točíte v kruhu? Chtěli byste to řešit, ale do „manželské poradny“ Vás nikdo nedostane?!

 

Ano? Tak to hledám právě Vás dva.

 
 
 

Partnerská mediace!

 

Přijďte si ke mně OBA promluvit. Vystudovala jsem právo na PF UK, mám 1000+ hodin praxe v lifecoachingu se zaměřením na zvládání procesu změny (ať už je jakákoliv), věnuji se mediaci – tak trochu jinému způsobu řešení sporů, konfliktů a neshod, mluvím 4 jazyky a mojí specialitou je naslouchání a hledání cesty k řešení.

 
 
 
 
 

A protože se aktuálně připravuji se na výcvik párové terapie pod vedením skvělých párových terapeutů Rataj&Vojtko, hledám do své praxe 4-5 párů, které si chtějí vyzkoušet, jak Vám mediátor, kouč a průvodce může pomoci usnadnit komunikaci, sdílení, či řešení situace podle Vašich potřeb. A také: jak to potřebuje Váš vztah!

 
 
 

Hledám právě Vás, kteří jste připraveni udělat ve Vašem partnerském vztahu aspoň malou změnu, abyste se v něm cítili o něco lépe.

 

 

 

Pro více informací mi napište na he****@he**************.cz,

 

či mi rovnou zavolejte +420 604 301 541. Začít můžeme hned!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account