Milé ženy,
při tzv. “debordelizaci” svého starého dětského pokoje jsem třídila po letech věci na ty, které se možná opravdu jednou hodit budou a na ty, které již svůj úkol splnily a jejich budoucnost se nulová.
Při tomto rozdělování jsem natrefila na spoustu starých vzpomínek, ale nejvíce mě potěšilo, když jsem našla své staré památníčky. Ani jsem nevěděla, že ještě existují. Ihned jsem jimi začla listovat a ty vzpomínky byly úžasné. Ty kresby, památné věty, no jednoduše nádhera. Vrátila jsem se opět do dětství a to je vždy doba, která ve mně vyvolává nádherné pocity. 
Když jsem pak jela domů, tak jsem si říkala, že je strašná škoda, že taková hezká školní tradice již vysíná, ne-li úplně vyhasla. A tak jsem se rozhodla, že dcerce taky jeden pořídím. Když jsem jí vysvětlila, o co jde, tak byla nadšená. Dohodly jsme se, že bude mít jeden “školkovní”, čili na památku na děti a pedagogy ze školky. Jelikož už jí je pět let, tak příští školní rok už bude její poslední ve školce a myslím si, že by z této doby mohla mít hezkou památku. A když se to uchytí, tak pak bude mít další do školy. 
Nemůže se dočkat, až svůj památníček donese do školky a bude tam mít obrázky. 🙂 A kdo ví, třeba se tím opět “nakazí” i další děti a památníčková éra zase začne. Možná na základních školách památníčky stále mají své místo, opravdu nevím, ale co tak slýchávám, tak spíše ne. A je to škoda.
A co vy, máte taky své památníčky?
Mějte se krásně. 🙂
Vaše Míša

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account