138

Mnoho lidi žije způsobem, že jsou neustále připoutáni k minulosti a nechávají se strhnout proudem události, které je stahuji dole a snižuji jejich osobní vibrace. Odpuštění je proces, nebo spíše uzdravení, kterým se zbavíme všeho co nás připoutává k minulosti, drží nás zpátky, snižuje naše vibrace, a tahá nás zpět, nebo směrem dolu. 
Odpuštění 
Odpuštění je uzdravující proces, který nám pomáhá uzdravit naše vztahy i celý náš život včetně mnoha nemocí a zdravotních komplikaci. Pokud v sobě držíme naše křivdy, ublížení, touhy po pomstě a odplatě, emoční traumata a mnoho dalšího, tak tím ubližujeme sami sobě. Proto je potřeba se oprostit od minulosti a uzdravit ji. 
Štěstí
Pokud budeme pravidelně odpouštět, tak se zlepši kvalita našeho života ve všech oblastech. Odpuštění je rozhodně jedna z nejdůležitějších cest jak být šťastný a spokojený ve svém životě. Kvalita naších vztahu je něco co nejdůležitějších faktorem, který ovlivňuje naše vztahy i naše zdraví a pravě odpuštění uvolňuje tyto zátěže z našich vztahu a propouští potlačené emoce, které v sobě jinak držíme a proto nejsme šťastní, spokojení ani zdraví.
Vděčnost
Další důležitý klíč k posunu svého života na nový level je vděčnost. Je to velmi zajímavé, ale vděčnost nám otevírá dveře a ukazuje cestu, která doposud byla zavřena a to říkám z vlastní zkusenosti, protože to tak skutečně funguje. Být vděčný za svou minulost i když nebyla úplně růžová a skvěla je důležité, protože díky své minulosti jsem dneska tím kým jsem a jsem tam kde jsem. Jsem úžasná skvěla bytost, která děla co ji baví a miluje sebe i všechny v tomto vesmíru. Děkuji. Děkuji. Děkuji.
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account