159

OČEKÁVÁNÍ…

Právě teď na nás působí do 6.11. energie, které nás vedou k tomu, abychom se zbavili svých očekávání.

Abychom otevřeli svá srdce <3 a nechali se jím vést.

Abychom byli jako děti, které nesoudí, neočekávají, nepředpokládají, nevytvářejí si domněnky, nekritizují, neobviňují a nelpí.

Abychom byli jako děti, které jsou tady a teď a vnímají krásu přítomného okamžiku svým srdcem, vedeni svou intuicí za podpory své mysli, která nám umožňuje chápat nové poté, co nad něčím přemýšlíme a vyhodnocujeme tuto informaci, jestli ji do svého světa začleníme, nebo ne.

Hlas srdce a intuice jsou ale tím hlasem pravdy. Mysl je jen nástrojem k obohacení naší Cesty. K objevení Cest nových, stejně tak třeba k objevení toho, že ne všichni jsou stejní. Že ne ve všech setkáních musíme předpokládat to stejné.

Zkuste si nyní uvědomit, jak moc vás vaše očekávání a domněnky svazují. ????‍♀️????‍♀️Jak moc ovlivňují to, co ve svém Životě prožíváte. Přemýšlejte nad tím, jestli vás tyto očekávání svazují, oslabují a vyčerpávají, nebo jestli vám energii dodávají, jestli vám přináší takovou tu dětskou radost a živost.

A hledejte ve svém srdci to své vnitřní dítě, které umí milovat, odpouštět, neočekávat a radovat se. ????‍♀️????????????

Krásný den, Tvůrci. 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account