Už zase přišel čas a vnitřní impulz k tomu, abych sepsala poselství, které vám obrázky skrze mě sdělují. CHYSTÁM PRO VÁS NOVOU e-KNIHU, která bude plná obrázkohraní, příběhů a inspirace.
Obrázkohraní jsem zahrnula i do mého nového eBooku „Intuice jako Niagara aneb probouzíme Pýthii v nás“. Osobně si dovolím říci, že v eBooku je obrázkohraní můj osobní „majstrštyk“ (Meister Stück).
Poselství obrázků vám přináší:
♥     Odpovědi na vaše otázky, i ty nevyslovené.
♥     Hladivá slova pro duši.
♥     Nasměrování kudy kráčet.
♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.
eva
Obrázky vždy tvoří celek. V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé úseky, anebo vše najednou. Tentokráte jsem nezadala téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, a poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného a vím, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.
Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden (pokud jste již nevybíraly na FB), který vás intuitivně nejvíce přitahuje.
DOLE NA STRÁNCE NAJDETE VIDEO S „PŘEDPOVĚDÍ“ PRO TENTO VÍKEND.
 

OBRÁZEK ČÍSLO 1
water-lilies-1388690_960_720
Vyrůstáme a rodíme se z temnoty. Ve chvíli naší připravenosti se otevřeme světu (vykročíme do světla) a provoníme ho svou jedinečnou esencí. Nyní po tobě vesmír chce, aby sis dovolila pustit se všech očekávání a představy o tom, co je to správné, a dělala jsi to, co ti nabízí přítomnost. Tento okamžik. To, k čemu máš nástroje a můžeš to dělat v mocném TEĎ.
ZA CHVÍLI ANI ZÍTRA NENÍ. Nepřemýšlej dlouze o tom, co bys mohla, ale dělej, co můžeš. Ano, zní to jako klišé, ale je v tom ukryto mnoho moudrosti. Ve chvíli, kdy vykročíš ze stínu do světla, odevzdáváš se do DŮVĚRY K ŽIVOTU. Nekličkuješ, ale kráčíš. Víš, že vše, co je za tebou, bylo důležité a potřebné.
Díky tomu jsi Teď taková, jaká jsi. Dovol světu cítit tvou esenci, nepřešlapuj na místě s otázkou na rtu – co ale umím? Co bys dělala, kdybys věděla, že zítra umřeš? CO BY TO BYLO? Zahoď strach, který tě v tom blokuje, tak jako bys zahazovala kabát, který ti už neslouží, a DOVOL SI ŽÍT.
Dovol si otevřít se sobě i světu. Vím, že v tobě je ukrytý poklad, který čeká na to, až ho ukážeš. HLAVNĚ HO PROSÍM NEPOSUZUJ A NESROVNÁVEJ. TY JSI JEDINEČNÁ! Věřím ti.

OBRÁZEK ČÍSLO 2

lady-1334259
Čas a prostor pro sebe je nyní Tvou nutností.
Potřebuješ načerpat energii a dát se na první místo před všechny, které sis tam postavila místo sebe. CO BUDEŠ DĚLAT, KDYŽ BUDEŠ MÍT CELÝ DEN JEN PRO SEBE? Čemu dáš svou energii a pozornost? Bude tě zajímat prach na poličce a nevyprané prádlo v koši?
Nebo strávíš čas jen se sebou s dušezpytem? Jsi JAKO VZÁCNÁ KVĚTINA, a ta potřebuje také vzácnou péči. Potřebuje pravidelnou zálivku (strava), světlo (láskyplnost), čerstvý vzduch (mysl v harmonii).  Tvá pozornost by nyní měla být směřovaná hlavně k sobě samé a k pěstování sebelásky v KAŽDÉM OKAMŽIKU TVÉ KAŽDODENNOSTI.
Představ si, že jsi deník. Jak popíšeš své listy? Jakými slovy popíšeš všechny své stránky? BUDOU TO SLOVA LÁSKY A NĚHY? Nebo svůj deník počmáráš kritickými slůvky a malůvkami? VÍM, ŽE ZVOLÍŠ TO NEJLEPŠÍ PRO SEBE.
Vím, že své listy popíšeš něžně, láskyplně a s důvěrou, tak jako kdybys psala své nejmilovanější osobě. Začni psát dnes. Máš možnost změnit svůj život i sebe. TO TY TO MÁŠ V RUKOU A VE SVÉ MYSLI. Vytvoř si takový život, jaký bys chtěla žít ve svých nejbáječnějších snech a buď tou, kterou jsi ve svých představách. BUĎ PRO SEBE HRDINKOU. ♥ Sebeláska a něha k sobě samé vyléčí každé Tvé zranění, a to VE VŠECH SMĚRECH ČASU.
 

OBRÁZEK ČÍSLO 3

mom-1006328
Nauč se nedělat si nic z toho, co si myslí druzí, nebo co Ti říkají. To, jak žiješ a co děláš, je jen a jen tvá věc. Jen ty nejlépe víš, jak chceš žít a kam kráčíš. Nikdo jiný tě nezná tak, jako ty znáš samu sebe. Ano, možná to, co děláš, není přijímané společností, nebo se společnost snaží tabuizovat tvé téma, ale Z TOHO SI TY NIC NEDĚLEJ. Ty nejsi ta, která má problém. TY ŽIJEŠ PODLE SVÝCH POCITŮ, necháváš se vést.
To, že ty jim ukazuješ na jejich slabinu a neochotu vidět věci i z jiného úhlu pohledu, je možná bolí, ale je to pro ně důležité. NEMUSÍŠ – A ANI TO NEDĚLEJ – JE PŘESVĚDČOVAT O SVÉ PRAVDĚ. Oni mají svou a ty také svou. Ty jen důvěřuj své intuici a buď s ní v souladu se svými činy. Tvůj život dostane naprosto jiný spád. Začnou se ti v něm dít zázraky.
NEJSI TADY PROTO, ABYS ŽILA PODLE TOHO, CO CHTĚJÍ DRUZÍ, ALE PODLE SVÉHO NEJLEPŠÍ VĚDOMÍ A SVĚDOMÍ. Každý z nás si za své jednání a činy ponese odpovědnost sám za sebe. Dělej dál, co cítíš, že máš. Možná, že jsi zatím jen na straně těch, co se pohoršují. Víš, to je jen strach BÝT VE SVÉ PRAVDĚ. Až budeš PŘIPRAVENÁ, TAK I TY SVOU PRAVDU UKÁŽEŠ SVĚTU.
Žít v souladu se svými pocity bez ohledu na to, co si o tom někdo jiný myslí, je OSVOBOZUJÍCÍ.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account