208

Také se vám honí někdy hlavou myšlenky, že si říkáte, že snad neusnete?

Sednete si doma po práci a doufáte, že už si v klidu odpočinete a hlavou vám letí, co vše ještě musíte stihnout, kam zajít, co udělat a co je třeba udělat zítra…nebo za týden?

Máte toho dost, v hlavě spousty otravných myšlenek a odpočinek žádný.

Tak takhle už ne !!!

Máš pocit, že ti už praskne hlava, protože se v ní stále točí myšlenky, co by kdyby? Nezapomeň na… A ještě musíš…

Cítíš se tolik unaveně a máš pocit, že ti už dochází síly?

Uvidíte, že když dopřejete své mysli odpočinek, zlepší se vaše soustředění, v noci vám v hlavě nebude běhat spousty myšlenek a ráno budete krásně odpočinutí. Postupně zvyšujte počet minut a uvidíte, že se přestanete cítit zavalení, ve stresu a vyčerpaní ????

Pojďme si spolu ukázat, jak nám v tomhle může úplně jednoduše pomoci právě MEDITACE.

Co je meditace?

Meditaci se věnuji už více než deset let. Pomohla mi vyčistit hlavu od myšlenkových balastů, stresu, který se promítal do všech oblastí mého života. Díky ní se zklidnil nejen můj způsob života, ale měla blahodárný vliv i na mé zdraví, vztahy a práci. Pomohla mi zklidnit tlak, ukončila mé bolesti hlavy, které přecházely v migrény. Začala jsem se lépe soustředit, zlepšila se mi paměť a díky tomu jsem začala mít více nápadů, jak lehčeji jít životem.

Meditace je ponoření se do sebe v prostoru alfa vln, které pomáhají harmonizovat tělo i mysl.

Meditace má blahodárný vliv na mysl i tělo. Skrze ní se můžete napojit sami na sebe, zaměřit se do svého středu, uzemnit se, zklidnit svou mysl a nalézt tak vnitřní klid. Meditace vám může přinést mnoho odpovědí na otázky, kterými se zabýváte, a nedaří se vám samotným na ně odpovědět. Při pravidelném meditování dochází k celkovému zklidnění, zlepšení soustředění a většímu napojení na tělo, intuici a přichází také více vizí.

Pojďme si spolu zameditovat

A pokud chcete na váš email pravidelně dostávat meditace nebo jiné relaxační, seberozvojové techniky, stačí se přihlásit zde:

http://vokounova-krepcikova.cz/bud-v-pohode-s-meditaci-poslechnout-si-meditaci/

 

Zvu vás do On-line programu Čistá mysl

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account