Díváte se na Star Dance? U nás pravidelně.
 
A pokud vás v letošním ročníku zaujala Martina Viktorie Kopecká, tak vás možná bude i zajímat, jak ona sama si čas plánuje.
Jeden z jejích tipů je:
 
„Nebraňte se technologiím a investujte i do staromódní pracovní výbavy – hezký zápisník velkorysého XL rozměru, tužka, se kterou je radost psát – to člověku zvedne náladu.“
⚪
Více o Martině i další její tipy se dočtete ve sborníku neMÁM ČAS.
https://jitkastadlerova.cz/mamcas/
 – kde za cenu dvou káv☕☕ získáte osvědčené a vyzkoušené tipy, které skutečně fungují, 45 minirozhovorů na téma čas s konkrétními kroky co a jak udělat.
⚪
Jak tento tip s vámi souzní?
Využíváte spíš diář nebo aplikaci?
⚪
———————————————————————–
Martina Viktorie Kopecká je farářka Církve československé husitské, vyslankyně dobré vůle, psychoterapeutka a krizová interventka. Jen díky zaměstnání v běžné velké firmě zjistila, co v životě dělat nechce, a začala hledat svou vlastní cestu. Studium teologie se jí stalo velkou láskou, a tak se rozhodla stát se duchovní. Nebyla to lehká cesta, ale dneska už ví, že to jinak být nemohlo.
Jako farářka slouží Bohu i lidem, křtí, oddává, vyprovází na poslední cestě a slouží bohoslužby. Od roku 2013 je členkou ústředního výkonného výboru Světové rady církví a od roku 2014 je předsedkyní jednoho z jejích poradních orgánů ECHOS. Papež František ji za její ekumenickou činnost vyznamenal medailí a pozval ji, aby se jako jediná vysvěcená žena – duchovní – zúčastnila biskupské synody ve Vatikánu. Píše blog o životě farářky dnešní doby Deník farářky www.denikfararky.cz.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account