158

NADĚJE JE SCHOPNOST VIDĚT SVĚTLO…
i tehdy, když se topíme v naprosté temnotě. <3
Podobná slova pronesl i Desmond Tutu a mě inspirovaly k dalšímu zamyšlení nad tím, jak je vše v našich Životech propojené… jak vše se vším souvisí… ⭐️

Když se necháme vtáhnout do iluzorního světa Máji, uvěříme tomu, že jsme osamělí, že jsme vždy my, ti druzí a něco dalšího jedno vedle druhého.
Když se necháme pohltit reálností tohoto duálního světa, uvěříme tomu, že jsme smrtelní: a tak se staneme hmotnými bytostmi, pro které je zcela právem Život ve hmotě vším.
Když necháme své vědomí zastínit každodenními výzvami a problémy, uvěříme, že je podstatné se zaobírat tímto světem a tím, co se v něm děje a to nás zcela logicky vyděsí…
Protože žít Život s tím, že jsme oběti vnějšího světa, na který nemáme vliv, zato který má vliv na nás a my jsme k tomu všemu ještě zranitelní a naše bytí není věčné… a možná ještě doplněné tím, že jsme tady každý sám sebe… to není veselá představa, viďte?
Ale otázkou je, jestli jsme opravdu naší myslí a naším Tělem.
Jestli tenhle svět, který kolem sebe vidíme, je opravdu tak skutečný, jak se nám zdá…
Nebo jestli jsme opravdu všichni tak oddělení – osamocení, jak si myslíme…
Je na každém z nás, čemu uvěří. Pravdu se stejně nedozvíme, nebo alespoň ne tady a teď. ⭐️
Takže jestli chceme věřit, že jsme oběti – pak se celý náš svět okolo nás bude vyvíjet tak, aby nás v této naší víře utvrdil.
Pokud se rozhodneme věřit, že jsme Tvůrci našich Životů, pak nám Život bude přinášet takové situace, které nás posílí v tom, abychom Tvůrci opravdu byli.
Je na každém z nás, co se rozhodneme vidět. V co se rozhodneme věřit… 

Jasně, není to procházka růžovým sadem. Je to drsný Matrix zbavený pozlátka, ale zato ryze pravdivý a upřímný. Možná není tak lákavý, jako pozice ubohé oběti, ale rozhodně v něm nechybí NADĚJE. Naděje na to, že je možné vše.
ŽE STÁT SE MŮŽE PŘESNĚ TO, V CO VĚŘÍME. <3
Protože v tomhle světě, kde je vše možné, neexistuje tma, která děsí. Ale je tam jen tma, po níž vždy může přijít nové dobré ráno. ⭐️☀️
Je to na vás. Stačí se rozhodnout… <3
Krásný večer, Tvůrci. 🙂
s Láskou Lenka
#svetlo #tma #dualita #masnavyber #zmena #obet #tvurce #vsejevtobe #kvantovani #carovani #realita #iluze #koronavirus #prilezitost #zastaveni #spravnysmer #dokazesto #myjmsetvurci

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account