Možná to znáte, ale osobní změny často začínáme podnikat až ve chvílích, kdy máme osobní krizi. Znám to. Musela jsem si tím projít, abych se někam posunula. A vím, jak je to těžké. Začínáte se svými sny a s touhami, ale jak to uchopit, aby se to všechno, co jste si dali za cíl, začalo doopravdy dít? Kde začít? Co dělat?
 
Mně to trvalo dva roky, než jsem si v tom našla ten správný systém. A myslím si, že právě o tomto to je. Člověk si v tom musí najít to, co funguje jemu. Na všechny neplatí stejná motivace, na všechny neplatí stejné triky, jak být stále pozitivní… A tak k tomu také přistupuji já i moje knihy. Nevěřím tomu, když někde čtu: “Dělejte tohle a tohle a ono to bude fungovat.” Nebude. Nelze to. Jsme každý jiný a individuální a tak o sobě musíte také přemýšlet. Je to o Vás!
 
Co na Vás funguje? Co je pro Vás nejlepší? Jak mluvíte sami se sebou a s ostatními? Jste individuality a tak píšu o procesech, které zkoušíte, až v tom najdete to pravé pro Vás, abyste již konečně a navždy uspěli. 
 
Taková je moje práce! 🙂
 
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account