Věřím tomu, že moje dřívější já by se při téhle větě asi plácla do čela. Určitě bych se ironicky zasmála a myslela si něco o naivkách.  Podnikání byla moje noční můra. Samé papírování, daně, zálohy na sociálním a zdravotním, pořád něco hlídat a kontrolovat a strach. Strach o to, zda nás se synem uživím. Ano, mohla jsem jít pracovat a tuhle otázku neřešit. Možná by můj život vypadal i jinak, ale rozhodla jsem se vykročit směrem, kterým kráčím už několik let.
 

Dnes si podnikání užívám. 
Přestala jsem se v jednu dobu chovat jako zaměstnanec a začala jsem si uvědomovat nekonečné možnosti, které právě podnikání nabízí. Díky tomu, co dělám, jsem poznala mnoho lidí, vyslechla tisíce příběhů a byla mezníkem, který inspiroval ke změně. Ovšem to ale není všechno. Poznala jsem mnoho úžasných a úspěšných žen, které se  – stejně jako já – rozhodly pro podnikání a daly mu své srdce.
 

Svou mysl zaměřuji na možnosti.
Přestávám se soustředit na „zápory“, které vlastně ani záporem nejsou. Naopak – jsou to berličky, které mi pomáhají dělat to, co mě naplňuje. Ano, někdy mohou být spíše kamenem u nohy, ale ve chvíli, kdy změníme vnitřní nastavení a pohled na svět, promění se jak mávnutím kouzelného proutku právě na zmiňované berličky. Můžu být naštvaná na systém a hořekovat nad jeho vykořisťováním, nebo jej mohu přijmout a uchopit jako cestu ke své vysněné práci.
 

Podnikání je i cesta k osobnímu růstu.
Vždy jsem na sobě pracovala a procházela mnoha seberozvojovými semináři, letos jsem však vykročila cestou rozvoje i v podnikání. Nejzásadnější bylo mé rozhodnutí vstoupit do kurzu Podnikání z Pláže. Začala jsem číst knihy s podnikatelskou tematikou a také se rozhodla pozorovat úspěšné lidi. Překročila jsem mnoho svých vnitřních „NE, TOHLE NIKDY NEUDĚLÁM“ a to posunulo jak mě samou, tak lidi, se kterými pracuji.
 

A je ze mě celebrita.
Zatím spíš jen celebritka, ale právě díky posouvání svých hranic jsem více vstoupila do podvědomí lidí a přivedlo to ke mně nové zákazníky. Takové, kteří „slyšeli“ na mou vnitřní proměnu a inspirovala jsem je nejen tím, co říkám, ale hlavně tím, že ty věci dělám a jak. Není den, aby mi někdo nenapsal –„chtěla bych mít odvahu, jako máte vy“ nebo „obdivuji vás, že tohle vše děláte“. Uvědomila jsem si, že jsem prostě jen chytila vlnu. Rozhodla jsem se žít a pracovat jako úspěšní lidé. Neúspěšného stylu podnikání jsem si užila až dost.
 
Svou vlnu můžete chytit i vy, a to velmi jednoduše. 
PŘESTAŇTE SE NA PODNIKÁNÍ DÍVAT JAKO NA BUBÁKA, ALE POHLÍŽEJTE NA NĚJ JAKO NA OBROVSKOU PŘÍLEŽITOST K ZÁZRAKŮM.
Jo a nezapomeňte studovat. Mně se to vyplatilo 😉
 
Miluji podnikání a i když by se mi moje dřívější já vysmálo, tak mé současné JÁ je ze sebe nadšené. Protože konečně pochopilo, co podnikání znamená. A pro mě jsou to NEKONEČNÉ MOŽNOSTI.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account