145

Poslední dobou jsem si oblíbila malování fixami – pro mě docela nezvyk. A protože fixy se zrovna nehodí na vybarvování velkých ploch, zaměřila jsem se na mandaly složené z prťavých kousíčků. Však víte, takové ty antistresové omalovánky pro dospělé, které vás svými ťitěrnými detaily zaručeně vystresují 😀 Ale ne, to bych jim křivdila. Pravdou je, že se u tvoření těchto mandalek úžasně uvolním a přesunu svou rozlítanou mysl úplně jinam. Poslouchám muziku nebo audioknihy a na chvíli se ponořím do klidu, kdy existují jen mandaly a já. Dvě poslední mandaly jsou moje “masterpiecy” a obě šablony jsou volné i pro komerční použití, takže je najdete i v mém obchůdku. Tak se pro ně stavte:)
 

Mandala klidné mysli

Tuhle mandalu jsem tvořila hodně dlouho a stihla u ní naposlouchat asi čtyři hodiny audioknih, než byla konečně hotová:) Ale výsledek vážně stojí za to! Má skutečně uklidňující účinky, však posuďte sami.
 
mandaly

Modrá, růžová a fialková. Uklidnění, harmonizace a duchovní vedení. To všechno v krásném tvaru. A taky k dispozici pro vás v krásném rámečku na pověšení v obchůdku Angelum Lucis na Běhounské 22 v Brně. A nebo si ji můžete stáhnout a koukat na ni na monitoru, že jo 😀
 
mandaly

A tady ještě v procesu tvorby (v trošku horší kvalitě fotky, inu byl pozdní večer :))
 

Mandala Země

Tahle kráska zabrala ještě mnohem víc, než čtyři hodiny. Odhadem tak šest, sedm. Ale výsledek stojí za to. A ten čas strávený tvorbou taktéž. Pokoušela jsem se jí přivolat jaro – a zatím přišel mráz. Skoro sibiřský. Snad po něm ale jaro už konečně přijde.
 
mandaly

Barvy Země, kvetoucí a rozpínající se. A snad přinesou i to vytoužené jaro. Alespoň do srdce.
 
mandaly

A tady ještě v detailu. I pro tuhle si můžete zarámovanou a s láskou nachystanou přijít:)
 
A jak vy trávíte dlouhé ziní večery? Mandalkujete? Tvoříte? Vybarvujete? Tak si třeba přijďte mandalkovat se mnou – příští týden. Kde jinde než v obchůdku a vílím doupátku na Běhounské 22 (pasáž Typos) v Brně a to konkrétně v pondělí 5.března od 15 do 19 hodin. Více informací na fejsbůku. Budu se těšit:) S láskou a tvořivým požehnáním Lúmennka
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account