181

Jsem moc ráda, že Otázka pro každý den si získala tolik příznivců. 
Proč otázka? Více info najdete ZDE.
A mám tu jeden tip:-).
Pokud si odpovědi přímo nezapisujete na list, který je k dispozici na vytištění, tak dám jednu nevyžádanou radu:-). Je fajn mít někde svoje myšlenky zaznamenané.  I když jsem plánovala, že si odpovědi budu psát ručně, tak nakonec to dělám jinak. Souvisí to s tím, že si otázky ukládám v PC, a tak si k tomu píšu rovnou i odpovědi. Abych měla všechno pohromadě, tak si ve wordu vždy dám obrázek otázky a k tomu svoje myšlenky dopíšu.  Pro vás by to byla možnost  lehce zkopírovat pro sebe, do svého dokumentu,  odpověď, kterou jste napsaly pod otázku pro dnešní den.
Určitě zajímavé bude zpětně si svoje myšlenky procházet, třeba i doplňovat, co vás k tomu ještě napadlo, co bylo podnětné… A třeba si je nakonec vytisknout… Vznikne vám tak skvělý deník sebepoznání, ve kterém  rády budete zpětně listovat a navíc si můžete dopisovat další roky.
Bude-li zájem, mohu vám sem wordovské dokumenty dávat, ale až po položení vždy otázek za celý týden, přece jen nechci prozrazovat, co vás čeká. 🙂 
Pokud chcete otázky od 1. 1. do 10. 1., tak můžete stáhnout TADY a od 11.1. do dneška TADY. Ke stažení vždy jen přibližně měsíc.
Využijete? Mám to takto dohromady dávat k dispozici?
Díky za vaše odpovědi zde a především na otázky, které jsou inspirací i pro ostatní *enzo*.
Vaše Jitty J

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account