Je nás takových spoustu. A jo, řadím se mezi ně. 🙂  Z části rozhodně. Jednoduše jsem ráda, když jdou věci s lehkostí a jsou rychle vidět výsledky. 🙂 Kdo by to, na druhou stranu, rád neměl, že? 🙂 Přesto to může být jedna z Vašich naprostých brzd pokroku. Vážně, až takový to může mít dosah! A přitom to, že něco nejde hned, může být i ku prospěchu.
Je tomu tak tehdy, když například máte přání, na kterém poctivě pracujete, a postupně se do toho více dostávate. Tím získáváte více informací, více pronikáte do věcí a díky tomu se Vaše preference, tedy Vaše přání, může změnit. Není to špatně. I přání se vyvíjí. Jak to krásně říká Abraham Hicks:

„Vesmír se neustále rozpíná.“

A proto ani tvorba přání nikdy nekončí. 🙂 A víte co? Je to vlastně to nejlepší, co na světě je! 🙂  Máte přání, splníte si ho a pak si najdete další. 🙂 A někdy se na jedno přání začnou nabalovat další myšlenky a další přání a všechno je to vlastně naprosto přirozené. 🙂 Díky tomu, že máte neustále svá přání, tak jdete i stále kupředu. Neustále svou vědomou tvorbou měníte svět a svůj život. Je to nádherný proces tvorby! Jen mu dopřejte nějaký čas. 🙂
Není žádný důvod, aby se přání neplnila hned, přesto je mnohem lepší, že tomu tak není.

„Kdo setrvá, vyhraje.“
 

Užijte si u tu cestu ke snu. Uvědomte si, že je vlastně všechno dobře. I to, jak jste na tom teď. Kdyby to tak nebylo, tak jak byste si mohli užít Váš splněný sen? Jak byste ho dokázali řádně ocenit? Jakou by Vám udělal radost, kdyby jste ho neměli s čím srovnat?

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account