126

Bojíte se noční můry,máte noční můry či vám sny ruší klidné spaní a vy se tak budíte několikrát za noc rozhození ?????.
Vyzoušejte třeba lapače snů ,ty už používaly i staré indiáncké kmeny .
Kamínek nebo korálek – symbolizuje „vlastní já”, naši osobu, člověka, kolem kterého se točí svět.
– Kruh – vyjadřuje svět okolo nás a vesmír, jeho úkolem je být první překážkou špatným snům – je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí.
– Peříčka, stužky – zachytávají dobrou energii a sny, dopředu je filtrují – noční můry jsou odrazeny a sladké sny pouští do síťky, která rovněž zachycuje veškerou negativní energii, která by přes pírka prošla.

– Výplet – zlé sny se zde zachytí a zabloudí, dobré proklouznou ke kamínku (korálku). Výplet by měl být systematický a nikoliv zmatený, protože harmonii zlé síly nemají rády.
Jde o to ,že člověk s noční můrou ,která ho trápí hledá v něčem útěchu útechu v něčem kam by mohl noční můru uzavřít a to právě dělá lapač snů lapače snů se od pradávna věší budto k posteli nebo nade dveře v místnosti kde spíme ,proto abychom měli klidné a nerušené spaní.
Podle staré indiánské legendy vyrobila první lapač snů zoufalá matka neklidně spícího dítěte, dávajíc tak na radu moudré stařeny. Ručně spletený lapač snů zavěsila nad postýlku dítěte a čekala. Ještě tu noc ji čekalo milé překvapení. Dítě spalo klidně a pokojně, namísto pláče se ze spánku slastně usmívalo
Já mám též tuto osobnní zkušenost ,též jsem občas míval zlé sny v poslední době sny nevnímám nebo mě to alespoň neruší ze spaní jak před tím kdy jsem se třeba v noci budil dvakrát za noc a nechápal jsem proč .
O tom ,že fungují není pochyb a dokáží i jiné věci třeba zachytit procházející entytu ,která by nás práveě ze spánku mohla vzbudit to jsem si ozkoušela sama se sebou .
Se vznikem lapačů snů se pojí jedna poměrně známá legenda. Starý kněz vystoupil na vysokou horu a měl vidění, ve kterém se mu zjevil Iktomi, učitel moudrosti, v podobě pavouka. Vzal vrbovou obruč zdobenou peřím, koňskými vlasy, korálky a obětními dary a během toho, jak mluvil, z ní tkal síť. Mluvil o cyklu života, o dětství, dospívání a stáří, o dobrých a zlých silách, které ovlivňují náš život. Když domluvil, podal knězi upletenou síť, která byla dokonalým kruhem s dírou uprostřed. Měla pomoci jemu a jeho národu k dosažení cílů a vizí. Víra a dobré myšlenky zůstanou zachyceny podle jeho slov v síti, ty špatné propadnou dírou.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account