To jsem tak jednou seděla u stolu, nepřítomně hleděla před sebe a všimla si, že poličky, na nichž mám seskládané kuchařky, se nebezpečně prohýbají… Čímž se nastartoval provazec asociací, na jejichž začátku stála úvaha, z kolika kuchařek vlastně doopravdy vařím, a na jejím konci tento článek a nabídka výprodeje, dá-li se to tak říct.
Ne že by ty kuchařky byly špatné. Naopak, každá z nich je fakt skvělá. Ale prostě mi doma zabírají místo a přitom můžou dělat radost někde jinde, někomu, kdo z nich opravdu začne vařit. Hodně z nich znáte z recenzí na Jídlogu, tak zapátrejte…
Protože k většině z nich jsem popravdě přišla jinou (legální) cestou než koupí, trochu se mi příčí si ty peníze prostě nechat. Proto 100 % z ceny každé knížky bude věnováno (až na případné poštovné) na mnou vybraný projekt. Když jsem ho vybírala, chtěla jsem, aby měl nějakou souvislost s jídlem, vařením apod. Nakonec jsem zvolila projekt Obědy pro děti, který dětem z rodin, které si to nemohou dovolit, platí školní obědy. Já vím, co si myslíte. Ale popravdě – školní jídelny se rapidně zlepšují, mají na výběr ze dvou a více jídel a pak na školní jídelny se vzpomíná celý život. Protože právě tam se děti učí jíst pohromadě s jinými. Není to jen otázka obědů, ale všeho, co se v jídelně odehrává. Jak je vám, když polovina kanceláře odchází společně na oběd, ale vy nejdete, ne proto, že je nemůžete vystát, ale protože si to nemůžete dovolit? A sami víte, kolik toho (ne)uděláte, když máte hlad.
Knížky vybírejte v galerii zde, možnost osobního odběru v Praze, případně pošlu poštou, v tom případě k ceně připočítáme ještě poštovné. Ceny jsou orientační, stejně tak se můžeme domluvit a knížku si prostě prohlédnete. Dotazy a „objednávky“ posílejte na marsha@jidlog.cz. Kuchařky budou postupně přibývat, všechny, které budou v nabídce, najdete v úvodní fotce. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account