151

Přečtěte si článek o Koučinku!
Tak tu jsem milé ženy zpět, po delší pauze se vracím, abych se s vámi mohla podělit o události a zkušenosti se svým restartem.
Den ode dne cítím, jak se mi síla vrací, nejen ta fyzická ale i sebevědomá. Odvážila jsem se, sehnala si příspěvek od nadace na vzdělání a nastoupila jsem do výcviku profi koučů. Začátek byl složitější.
Nevěděla jsem, co to koučink vlatně je. Naběhl strach z neznámého a já byla nucena udělat opět krok do neznáma. Výcvik je skvělý způsob, jak opět rozpohybovat tělo i mozek. Vzpomínám si, jak těžké bylo umýt nádobí, později začít chodit jako dobrovolník do pracovního procesu a nyní začít cestu k finanční nezávislosti. Koučink je pro mě skvělý způsob, jak se odpoutat od okovů minulosti a ihned vidět okamžité výsledky v jakémkoli tématu koučovacího cíle. Koučink mě otočil soustředění na budoucnost a jak postoupit akční a efektivní kroky k určenému cíli. Jelikož jako kouč nejsem emočně zůčastněná tématu klienta, mohu tak pokládat otevřené koučovací otázky, které efektivně dovedou klienta k uvědomění jak být úspěšným. V soukromém tak i pracovím životě. Teď mě čekají kroky, zda a jaké kroky podniknout v podnikání.
Těším se zase na vás až se s vámi zase podílím, jak a co se mi povedlo.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account