100

“Vždy jsem toužila po nezávislosti. Zejména té finanční. Se vztahovou jsem si po letech poradila celkem dobře, ale s penězi byla vždy potíž…”
A protože mám dvě děti a bývalý manžel přispívá jen povinným výživným, je načase něco udělat, abych se nemusela měsíc co měsíc bát, že nevyjdu s penězi. A tak se rodí v mé hlavě plán, podpořený mým největším zájmem – psaním. A ne ledajakým.
Jsem ženou, kterou nenechá v klidu žádný lidský osud, u něhož cítím možnosti pomoci. A že ty možnosti jsou, se mi víc a víc potvrzuje tím, že spravuji jednu facebookovou stránku s názvem Cesta k sobě, která má nevídaný úspěch. Proč? Na to se sama dost často ptám. Myslím si však, že cestou k srdcím druhých je jejich srozumitelnost. Píši je tak, aby byly jasné, a jak já říkám, “průhledné”. Prostě aby vedly druhé jasným a jednoduchým způsobem k sobě. Cesta k sobě je vůbec východiskem všeho ostatního. Od tohoto uchopení světa se odráží další a další postup vpřed.
Cesta k sobě existuje zhruba dva roky a mě ani ve snu nenapadlo, jak moc “se chytne.” U jejího zrodu stálo pár lidí. Prvních pár, kteří označili můj článek jako “to se mi líbí” a připsali i komentář, který mi vyrazil dech. Tak moc jim mé řádky daly? Tak moc jim otevřely oči? Začala jsem si uvědomovat, že mám schopnost skutečně vést druhé a cítit přitom nesmírnou vděčnost za nějaké vyšší vedení, jež musí být přítomno při každé tvůrčí práci. Už i psaní je něčím, co vzniká jakoby diktováno shůry. 
A tak vím, že můj potenciál leží v tomto bodě – v předávání zkušenosti, z níž si každý něco vezme, ale plně ji pochopí až s vlastním prožitkem. Nejdříve se s klientem vracím do dětství a mapujeme celou jeho rodinu z hlediska dat narození a rozdělením jejich energií do pěti živlů. Pak se posuzuje jejich vzájemné naciťování, zjišťují se tři druhy vztahů, které opět souvisejí s energií, a postupně se dojde ke způsobu, jak vztahy harmonizovat. To je cílem mých terapií. Uvést vztahy do rovnováhy a vše uzavřít tím nejdůležitějším – sebenalezením a pochopením, co je smyslem klientova života a kudy se má dát.
Mám mnoho snů. Osobních i pracovních. Ty osobní se krásně vyvíjejí. A pracovní? Myslím, že i zde nastal velký posun díky lidem, které jsem v poslední době mohla potkat. Jednou z nich byla přítelkyně, která mě sem přivedla a ukázala mi nový prostor, kam psát své postřehy a sdílet. Moc bych si přála, aby se má pomoc dostala dál, za hranice mých osobních a těchto stránek. Cítím, že mám co předat, a vím, jak se už hodně lidí na Cestě k sobě zvedlo z prachu a začalo pomalu stoupat.
Děkuji za každou příležitost a za každou výzvu. Jsem tu, abych psala a pomáhala slovem a svým vedením. Můžete být u toho.
www.facebook.com/cestaksobe.cz
www.facebook.com/groups/cesta.k.sobe

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account