173

Je to více než rok, co jsem potkala u své manikérky Jany nádherné výrobky Moniky Jaré. Zaujalo mne nejen její originální pojetí šperků, ale hlavně příběh veliké bojovnice. Sama jsem si několik jejich šperků koupila. Po nějaké době, jsem si říkala, že tuhle Ženu prostě musím poznat. Osud nám byl nakloněn a přesně před rokem jsme se potkaly. Pospíchala, jela zrovna do Prahy do Pracovny ŽENY s.r.o.
To jsem poprvé uslyšela název ŽENY s.r.o. a začala sledovat stránky, akce, blogy, apod. Jako maminka 3leté princezny jsem věděla už nějakou dobu, že bych ráda pracovala s výrobkem, který souvisí s kvalitou, opravdovou výživovou hodnotou a hlavně bez konzervantů a barviv (jsem vystudovaný chemik). Již delší dobu jsem sledovala obaly potravin a navštěvovala desítky zdravých prodejen. Přes devět let jsem pracovala ve farmacii, denně jsem se setkávala s nemocnými dětmi i dospělými, byli to diabetici, alergici, celiaci, ale i onkologičtí pacienti. 
A pak se to stalo…
Na jaře při své pravidelně návštěvě stránek Ženy s.r.o. jsem zaregistrovala založení Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim. Vzhledem k tomu, že jsem z nedalekých Pardubic, už jsem ladila diář, kdy se vydat za ambasadorkou Renatou Kašparovou a okouknout pracovnu. No a osud tomu chtěl, vyrazila jsem poprvé a rovnou na přednášku Evy Vaškové Čejkové.
Byla jsem okouzlena! Sešly se úžasné inspirativní ženy, mě mezi nimi bylo moc krásně a již při loučení s paní Evou Vaškovou Čejkovou jsem říkala, my se nevidíme rozhodně naposledy…
Získala jsem díky návštěvě Katalog ŽENY s.r.o. jaro – léto 2014. Byla jsem na dalších inspirativních přednáškách v pracovně Chrudimi a pak jednou(věřte, bylo to nedávno), svěřila jsem se o svých plánech ambasadorce Renatě. Ta mě hodně podpořila a dala cenné rady do začátku. Poté se začaly nějak neuvěřitelně dávat věci do pochodu. Díky Pracovně Ženy s.r.o. Chrudim jsem potkala také Tomáše Spálenského – truhlářství SpalTo, který byl u  tvorby prvních bedýnek. Pracovna mi dala mnohé, nové obzory, poznání a do cesty mi poslala zajímavé lidi bez nichž by dnes České bedýnky možná nebyly.
A jednoho dne mne napadl název České bedýnky. A právě tenhle projekt se v říjnu spustil a já už teď s hrdostí mohu říct: povedl se! 
A co si pod názvem představit?
České bedýnky aneb České tradiční kvalitní výrobky. Je to ochutnávka pro všechny, kteří chtějí tradiční výrobky z českých plodin a od českých regionálních výrobců. Za každým dodavatelem jsem osobně zajela, poznala úžasné příběhy, ale hlavně senzační lidi, kteří dělají svoji práci poctivě a Ti musí být v Českých bedýnkách. Při tvorbě loga jsem potkala téměř po roce Moniku Jarou, která nakreslila logo s lipovými lístky a etikety na produktech. Dále se zapojila z Katalogu ŽENY s.r.o. paní Miluše Lodinová – Dobroty od loďky, Kateřina Kopová – Hustopečská mandlovice, Olga Pospíšilová – Kup levandule, dále paní Kubová – Domácí dobroty, rodina Bačíkových-Čokoládovna Troubelice, ale i včelař pan Vašíček že Železných hor. Na výrobě Českých bedýnek se spolupodílí i lidé se zdravotním postižením. 
Výrobci mají řadu ocenění, např. regionální produkt-potravina, ale zejména zástupy spokojených zákazníků, kteří jejich kvalitu za léta již prověřili. 
Doufám tedy, že si i vás milé ženy České bedýnky získají a předem vám děkuji za důvěru v ryze český výrobek. 
Přicházíme s řadou novinek, sezonních limitovaných bedýnek či bedýnek na přání, stačí nám napsat na info@ceske-bedynky.cz. 
Najdete nás na www.ceskebedynky.cz. 🙂
Eva U.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account