Jak to máte vy? Je to pro vás nepřípustné a patříte mezi část obyvatelstva, která se dívá na osoby ozdobené piercingem a tetováním přes prsty. Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl je na začátku 5. ročníku a čas od času se přihlásí žena, která je potetovaná od hlavy až k patě. Jak už jste se jistě přesvědčily, tak soutěž nemá hranice a proto dává šanci i těmto ´´jiným´´ soutěžícím. Alternativní fotomodelky jsou nyní dost v kurzu a tak se třeba jedna z nich najde mezi soutěžícími. Nebo seš to právě ty? Tak se zkus přihlásit:-) ZDE JE PŘIHLÁŠKA
V minulosti jsme se setkaly například s soutěžící maminkou Petrou Chelíkovou z Brna (40), která si přímo libovala ve svém tetování. V letošním ročníku se celkem slušně představuje soutěžící Andrea Kalinová, kterou vidíte na titulním obrázku. Pokud patříte mezi fanynky tattoo studií, piercingu a netradičních účesů, tak ji můžete zaslat sms hlas a podpořit ji v kategorii PhotoGirl Public, tedy cena veřejnosti.

1 Komentář
  1. Tereza Poláková 6 dny ago

    Nemám tetování, dredy, jen malý piercing v pupíku. Je vidět akorát v plavkách, takže je to jen ozdoba pro mě. Nelíbí se mi, když má na sobě někdo “ozdoby”, které jsou už na první pohled vidět. Každý to má ale jinak… Nepotřebuju, aby mě každý obdivoval. Piercing jsem si dala kvůli sobě, ne jiným lidem.

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account