73

 

KOLIK TOHO SEBOU NOSÍME?KOLIK Z TOHO NÁM UŽ NESLOUŽÍ?

????❤️????Přišel čas očisty, odložení všeho co nás zatěžuje, svazuje, aby bylo více místa pro lehkost, radost a svobodu.

Neznamená to vyhnout se tomu, co nechci vidět, cítit, slyšet, ale jednou pro vždy to vyřešit.

Máte li odvahu tímto projít, jste zvány poslední letošní CESTA ŽENY – Posvátná sexualita

Říjen – 7.10. – 11.10.2020

více info a rezervace zde : http://cestyzeme.cz/cesta-zeny-posvatna-sexualita/

Jsem tu a ráda Vás provedu Mitra????????????

Přidávám opět jedno sdílení ženy, která se rozhodla udělat změnu, našla odvahu a rozhodla se OSVOBODIT
Soňa Mitra P.
????
Milá Soni,
chtěla bych ti z celého srdce za všechno moc poděkovat, ale bohužel jak tu tak sedím a píšu, zjišťuji, že pro tohle díky ,které bych ti chtěla vyjádřit, ještě nikdo slova nevymyslel……
V mém životě existují pouze 2 lidé, kterým patří největší díky za to, že mě v nejtěžších chvílích pomohli a posunuli mílovými kroky dál. Jsi to Ty a Luky-přítel. Díky Vám jsem se konečně dotkla sama sebe, své opravdové podstaty bez masek a přetvářky, začala být znovu sama sebou, začala věřit hlavně sobě, svému tělu, intuici, věřila, že jen já mám uvnitř pro sebe ty nejlepší odpovědi a nikdo jiný…..
Nikdy jsem se necítila líp než na tvém kurzu a po něm. Úplně jsi mě změnila. Moje vnímání i moje nefunkční úhly pohledu na věc. Díky tobě už se ze všeho “neposeru”, protože vím, že NIC není větší než já…Díky tobě vím, že neovlivním to, co si druzí myslí nebo udělají a nemám nad tím ani moc.
Díky tobě vím, že život stojí opravdu za to!!! Díky tobě jsem poznala svoji ženskou sílu v celé své parádě:))
Díky tobě jsem se vzdala svých nefunkčních programů, představ a slibů a HLAVNĚ…díky tobě jsem za sebou konečně nechala minulost, uzavřela jí a dovolila si žít.
Za to všechno jsem ti Soni nesmírně vděčná.
Pomohla jsi mi poznat své pravé já a osvobodit se. Díky tobě znám dýchací techniku, jak v životě řešit to, co mi přijde a není mi v tom úplně dobře. Naučila jsi mě během 5-ti dní víc krásných věcí, než moji rodiče. Na jednu věc mi ale bohužel nefunguje nic….když si vzpomenu na TEBE a PÁLAVU, vždycky mi vyhrknou slzy do očí a strašně se mi stýská. Nefunguje na to vůbec žádná technika….
Jsi úžasná a neobyčejná žena Soni. Jen tak s lehkostí zachraňuješ ženám životy od přežívání a žití v nepravdě a nelásce hlavně sama k sobě. Jsi ta nejsilnější a zároveň nejkřehčí žena, kterou znám. Nikdy na tebe nezapomenu a patří ti v mém srdci navždy místo tam, kde jsou mé děti a Luky.
Jsi mým nejúžasnějším učitelem. Mám tě moc ráda.
Děkuju ti za všechno Soni, za to, že tu jsi a byla pro mě.
Jana
To se mi líbí

Okomentovat

 

Sdílet

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account