Věřím tomu, že na světe neexistuje osoba, které by se někdy nestalo, že by necítila, že život a situace, ve které nyní je, ji spoutává. Tento pocit je velice nepříjemný, ale velice důležitý!! Je totiž pro Vás konečně jasným signálem, díky kterému už nelze dál přehlížet to, že jste se dostali do fáze, ve které se cítíte jako ve svěrací kazajce. Špatnou zprávou je, že jste si to způsobili sami. Dobrou zprávou je, že pokud se rozhodnete něco udělat, v konečném důsledku Vás celá ta špatná situace posílí.  

Jak se to (sakra) mohlo stát? Nemusíte se obviňovat za to, co se stalo. Už se to stalo. Přehlíželi jste ve svém životě všechna ta upozornění, která Vám dávala najevo, že pokud takto budete dále pokračovat, nedopadne to dobře. Já jim říkám žluté trojúhelníky. Takové ty výstražné, které se nám do života dostávají jako:
    Různé informace – například nám někdo řekne, že se mu to vůbec nelíbí, co děláme (máme), ale my to přejdeme nebo nad tím přemýšlíme krátce. Různé situace – například pořád narážíte na stejný typ lidí (třeba mužů, partnerů), ale nepřemýšlíme nad tím, proč tomu tak je, až se to prostě jednoho dne vyvrbí do nesnesitelného stavu. Různé emoce – hlavně ty negativní emoce. Víte, že jste unavení z toho, co děláte, ale nějak “si to racionálně omluvíte” a jede se dál…
Ano, jede se dál, ale kam Vás to dostalo?  

Trochu citlivosti, trochu přemýšlení Pokud se Vám toto stalo, pokud je toto Vaše aktuální situace a cítíte se svázaní poměry, do kterých jste se dostali, pak východiskem je se zastavit a naslouchat. Sobě samým – co cítíte? A pak o tom přemýšlejte:
“Život, o kterém se nepřemýšlí, nemá smysl žít.”
Přemýšlejte o svých východiscích. Ty totiž vždy existují. Žádná situace není neřešitelná, každá má možnosti. Pokud se ale jen honíte a nedáváte si prostor na to, abyste o tom dokázali souvisle přemýšlet tak, abyste dostali své vlastní řešení, pro svou vlastní situaci, pak se Vám stále dokola bude dít totéž. Nakonec se přesvědčíte o tom, že svůj život ovládnout nedokážete a on s Vámi začne vláčet ještě víc.
“Neomlouvejte si svou špatnou situaci. Řešte ji.”
Vždy se vyplatí zatnout zuby a udělat něco pro změnu. Nemáte, co ztratit. Za snahu můžete vždy získat. A pokud si s tím nevíte rady, můžete použít můj Akcelerátor přání. Přes hromadu uvědomění a různá cvičení svůj život postupně můžete dostat výš. A můžete ho používat pořád a pořád dokola. Neuspívají pouze ti, kteří nic nedělají. 🙂
    Pokud na Akcelerátor chcete získat 20 % slevu, stačí se přihlásit k odběru informací o nějaké z nově připravovaných Fází osobního rozvoje. 🙂 Slevový kód Vám pak přistane sám do emailu. Jeho platnost je do 20.10.2021 a platí pro verzi VIP.
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account