222

Chcete obnovit ztracenou sebedůvěru, lépe porozumět sobě i druhým a najít správnou cestu?…
Veškerý růst a úspěch vyžaduje riskování, opouštění komfortní zóny a skoky do neznáma. Často jsme v situacích, kdy se cítíme nespokojeni – naše práce nás nenaplňuje, trpíme v partnerském vztahu, ale je to pro nás to “známé” prostředí a naše mysl nám říká, že co je známé to je bezpečné. Varuje nás před skokem do neznáma. Naše strachy a obavy nás brzdí.
V životě to ale bývá tak, že buď si můžete vybrat změnu a růst nebo jste ke změně donuceni. A strach nemusí vždycky znamenat, že nejste na změnu připraveni. Jste jenom člověk a je přirozené, že se cítíte nejistí a vystrašení z toho neznáma, které je před vámi. Když se ovšem vzdáte toho, co vám již není prospěšné, uvolníte tak místo pro dary, které má pro vás život nachystané.
Když cítíte, že věci ve vašem životě stagnují a nic nového nepřichází, je možná čas něčeho se zbavit. Vytvořte prostor pro něco nového. Můžete jen udělat pořádek ve svém šatníku a věci, které nenosíte věnovat druhým, můžete si udělat pořádek v papírech, věnovat peníze charitě, vymalovat… A v neposlední řadě strávit čas sám se sebou, ponořit se do ticha a ujasnit si, co ve svém životě chci a co mohu dělat jinak.
A tady vám může pomoci NLP koučink. Díky NLP technikám se zbavíte omezujících přesvědčení a negativních emocionálních stavů. Objevíte ztracenou sebedůvěru a motivaci, porozumíte lépe nejen sobě, ale i druhým lidem. Kouč vám pomůže zkoumat nové možnosti, podpoří vás v objevování vaší jedinečnosti a vaší vlastní cesty.
 
“Každý konec je nový začátek.”

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account