Z vlastní zkušenosti víme, že se v dnešní době ze všech stran valí různé nabídky prací z domu,online, pouze s telefonem a notebookem apod., které se skrývají za nepravdivými informacemi. 
Tyto situace nás přivádí ke ztrátě důvěry.
Budeme rády, když tyto předsudky dáte na chvíli stranou a dočtete článek dokonce.
Radka a Pavlína
Jsme dvě maminky na MD, které se před lety rozhodly užívat si život se svými rodinami a zároveň být úspěšné ve své práci. Obě dvě cítíme, že právě nyní potřebuje ještě více žen podporu a pomoci v tom, být nezávislé. Naše poslání je, co nejvíce ženám ukázat, že podnikat a být tak nezávislá může každá jedna z nás, bez ohledu na vzdělání, věk, prostředí ve kterém žijeme či finanční situaci.
Našim hlavním cílem je, aby se co nejvíce žen o této příležitosti dozvědělo. Společnost, která letos oslavila již 57.narozeniny díky nastaveným zásadám neustále roste i v průběhu nestálých ekonomických obdobích.
Proto jsme pro ženy, které chtějí od života víc nebo zlepšit svoji situaci, založily skupinku na FB ,,Nezávislé ženy“. V této skupince se dozvíte podrobnější informace v uvítacím videjku, které jsme si pro vás připravily.
Klikněte na odkaz níže 🙂 
https://www.facebook.com/groups/624950424840858
 
Těšíme se na vás*heart*
Radka a Pavlína

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account