Před pár lety bych se tomu bránila, ale teď jsem vděčná, že to vím.
Každá jsme nafrněná někdy jindy a svým vlastním způsobem. Ale už při čtení nadpisu a následujících řádků vám určitě vyvstalo pár vzpomínek, které to jen potvrzují, což? :)))
Já jsem si vzpomněla na období asi před 3 lety, kdy jsem posílala svůj životopis do Firmy 2.0, kde jsem chtěla získat pozici affiliate manažerky. Ke kolonce vlastností a dovedností jsem vypsala asi 20 dokonalých superlativ a šla jsem je přečíst mému parnerovi. Trpělivě poslouchal a po mém nekončícím výčtu mi řekl: “nezapomeň tam napsat, že jsi hlavně skromná” 
Haha, zasmála jsem se a došlo mi, že jsem asi trochu nafrněná. :))) Ale bez téhle nafrněnosti bych se o sobě nedozvěděla tolik úžasných věcí 
Každá máme k dispozici paletu všech dobrých i špatných vlastností a je jen na nás, jaké budeme používat a v jaké míře. Má to ALE. A to ale je, že sice si můžeme vybírat, ale musíme si vybrat trošku i od těch na prvních pohled negativních nebo stinných.
Jako pepř netvoří základ jídla, ale výborně ho dochutí , tak je někdy potřeba být trošku nafrněná, i když to není základ vaší osobnosti :)))
Pro inspiraci můžete kouknout taky na náš proběhlý webinář na téma: NEJSEM JENOM HODNÁ
Krásný nafrněný den! Zlata

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account