*heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart*
Pojďme si zahrát s kartičkami Karty světla. Jsou sváteční od pohledu, křehké a jemné, jak dělané pro ženskou duši. A tak si zkusíme v tento adventní čas položit zvědavou otázku.
Co bude naším tématem pod stromečkem, darem (nebo slabinou)?
Tradááá, tady je odpověď:
NESPOUTANOST: Osvoboď se od starých vzorců, dohod a minulých životů
Pro některé z nás bude tento čas hodně tísnivý v tom, že na nás bude stále útočit něco z minulosti a činit pocit nepohodlí. Staré zvyky mohou být jako svěrací kazajka a může nám vadit to, co jsme v minulých letech s větším či menším skřípěním zubů trpěly. A vadit hodně! Takže co s tím? Nastavit si to jinak, přehodnotit činnosti zbytečné a stresující a nastavit si Vánoce nově, funkčněji.
TRANSFORMACE: Věci se mění na buněčné úrovni. Hluboké léčení
Někomu vánoční svátky přinesou hlubokou proměnu přemýšlení, přístupu k životu, úlevu tam, kde jste na ni už dlouho čekali. Můžete vydechnout, protože jsou tu naznačeny nebo už načnuty nové změny. Není to ale zdaleka růžová karta, ty změny mohou zpočátku bolet. Třeba i tím způsobem, který je v první kartě. Ale celkově: Tohle může hodně prospívat vztahům, které potřebují s láskou ozdravit.
STARSEED: Co tě rozsvěcuje?
Klidné Vánoce, které budou ve znamení toho, pro co plane vaše srdce. Můžete na to přijít, můžete najednou být plni energie do nových věcí, můžete doslova najít svou životní vizi. A co ještě lépe – mohou vám tady už přicházet i okolnosti, která vám umožní to všechno realizovat, prožít a vzít si to s sebou do roku 2020.
Může se vám přihodit jen jeden taková dáreček, možná dva, ale pro někoho to může být i tak složitý proces, že si rozbalí všechny tři dárečky naráz.
A určitě budu ráda, když o tom potom napíšete komentář.
Díky Kartám světla a přeji šťastný vstup do roku 2020!
O autorech:
Rebecca Campbell: duchovní učitelka a autorka bestsellerů Světlo v temnotě a Povstaň, sestro. Povzbuzuje lidi z celého světa k tomu, aby vyslyšeli volání své duše. www.rebeccacampell.me
Danielle Noel: Ilustrátorka, designérka, spisovatelka a vizuální umělkyně. Ve svých dílech a návrzích splétá dohromady mystické příběhy a intuitivní vize. www.daniellenoel.art
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com, 2019

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account