122

Jak se naladit na svou touhu po vědění, niterném a naprosto intuitivním. Jak se naladit na touhu po prožití té nekonečnosti vesmíru, kterou cítíme ve chvíli, kdy vidíme hvězdy? Možná  jsme hvězdnými dušemi a toužíme po domově. Možná potřebujeme nalézt úkol, se kterým jsme se sem na Zemi narodili. Získat zkušenosti, které jsou pro nás důležité. Kdoví… Jsou to otázky, jsou to tvrzení, hlavou se toho může honit opravdu mnoho při pohledu na tyto karty.

Ve zkratce:

  • jsou mimořádně  přesné, texty na kartě umožňují rychlou přesnou orientaci (text v knížečce pak skvěle doladí)
  • obrázky jsou pastelová svátečnost, tam nelze říct nic víc!
  • knížečku ráda používám k běžnému čtení, třeba před spaním, je hladivá a už jen čtení o kartičkách je léčivé a relaxační

„Celý život jsem v sobě cítila nepopsatelnou touhu po hvězdách a přála si nalézt místo, kde bych se cítila jako doma, aniž bych věděla, co přesně to znamená,“ říká autorka ve své knize přiložené ke stejnojmenným kartám. Fascinuje vás hvězdná obloha a cítíte při pohledu na ni ten obrovský přesah, který je jen těžké pochopit, který je možné je procítit? Možná i vám pak sedne její vyprávění o hvězdných duších, zahledění se do historie, kde stále objevujeme nové a nové důkazy o tom, že naši předci věřili v to, že část lidí pochází z hvězd. Teoreticky, odkud jinudy bychom vlastně měli pocházet, když se to tak vezme.

Ale ten duchovní přesah pocitu, že jsme spjati s vesmírem a tou obrovskou silou, je přenádherný, když je prožitý pod letní oblohou. Nebo pod jiskřivou zimní oblohou. Však to možná znáte.

Ale jaké jsou karty?

Stojí za to. Zkušenosti z praxe mi ukázaly, že výklady těmito kartami jsou velmi hluboké a míří přesně tam, kam potřebujeme. Když se však ještě více podvolíme jejich pelu, jejich jemnosti a hloubce, nacházíme v nich ještě hlubší moudrost. Vykládejme je tak, jak jsou… a čtěme si o nich, tím se začneme dostávat stále hlouběji a budou s námi komunikovat ještě přesněji. A poslouchejme je. Třeba toto je náhodné vybrání karty:

„Odevzdáš-li se vyšší vůli života, tvůj život se promění v tanec. Pokloníš-li se velkému mystériu a vyslovíš-li přání „prosím, použij mě, prosím, ukaž mi cestu,“ začneš po krůčcích žít naplněný a autentický život. Vzdáš-li se své osobní vůle – přestaneš vše kontrolovat a přestaneš-li lpět na tom, aby se vše řídilo tvým egem, a otevřeš se vyšší vůli – zjistíš, že jsi vedena. Začneš dýchat dech života…“
 

Hvězdná aktivace:

Polož kartu na srdce a zašeptej:

„Chci se přestat spoléhat na vlastní síly

a osobní přesvědčení,

a namísto toho se odevzdávám dechu života.

Drahý Bože, pomoz mi,

Abych dokázala odložit vůli svou

a přijmout vůli tvou.

Prosím, veď mě. Prosím, ukaž mi cestu.“

 Ono to, co tu máme jako ukázku vlastně úplně stačí pro úplnou proměnu života. A o tom to je.

Krásná krabička, nádherná knížečka k nim plná základních informací a příjemného čtení (to doporučuju třeba jako čtení před spaním, lehoučce naladí) a karty, které jsou uměleckými díly – to je celek Karty hvězdných duší.

Obrázky jsou jemné, něžné, hladivé a pastelové.

O autorech:

Rebecca Compbell je uznávaná duchovní učitelka a autorka bestsellerů Světlo v temnotě a Povstaň, sestro. Povzbuzuje lidi z celého světa k tomu, aby vyslyšeli volání své duše. V nakladatelství Synergie vyšly její Karty světla.

Danielle Noel je designérka, spisovatelka a vizuální umělkyně. Ve svých ilustracích, obrazech, fotografiích a návrzích splétá dohromady mystické příběhy a intuitivní vize.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2020 https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000502_karty-hvezdnych-dusi.php

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account