A je to tady zase!
Karty ke kartoskopům nepoužívám, ladím se přímo na energie daného měsíce, ale opět přišel silný impulz karty vytáhnout. Pomůžou mi k dokreslení toho, co jsem si o měsíci říjnu „přečetla“ během channelingu. Když jsem ty karty viděla, málem mi vypadly oči z důlků.
oci
Tipy pro znamení:

Beranky, dopřejte svému tělu denně zdravou stravu.
Býčice, dokud budete moci, navštěvujte přírodu a dotýkejte se hlíny.
Blíženkyně, přestaňte odkládat četbu. Čeká na vás zásadní kniha.
Račice, během měsíce října co nejčastěji používejte kosmetiku s mořskou solí.
Lvice, oslavujete matičku zemi. Poklekněte na ní a děkujte jí za dary, které vám dává.
Panny, svoboda není sprosté slovo. Dostanete příležitost prožít si pár dní ve své autentičnosti.
Váhy, zavzpomínejte na své dětství a zkuste si k tomu upéct nějakou dobrotu.
Štírky, slzy jak hrachy se vám budou kutálet po tvářích. Ať už od radosti nebo smutku, je dobře, že se budou kutálet.
Střelkyně, nezapomněly jste trochu na sliby, které jste daly samy sobě? Oprašte své vision boardy.
Kozorožky, tento měsíc vám prověří váš vztah k času. Uvědomte si, že nemůžete zvládat tolik věcí najednou. Tedy rozhodně ne dlouhodobě a s úsměvem na rtech.
Vodnářky, čeká vás obrovská příležitost. Něco, co se neopakuje, i když u vás kdo ví.
Ryby, rozhodně vám prospěje stáhnout se do bezpečí svého domova a rozjímat.

 
Ohlédnutí za zářím
Uf uf, z měsíce září se některé z nás budou vzpamatovávat ještě pár chvil. Vypadá to, že jsme si posedaly na lopatu a někdo s námi zatopil. Nejčastější věta v tomto měsíci, kterou jsem slyšela nebo četla, byla: „ Evo, já se asi pose*u z toho, co se mi to děje. Kdy to proboha skončí?“
abendstimmung-1560097_1920
Jo, milé žínky, divoženky, bylo to nahusto. Někde to doznívá, někde se to rozjíždí. Jak jsme rozestlaly, tak si leháme. A prosím, žádné zpochybňování toho, že vám to postavili druzí. NE NE, TO MY SAMY. Možná ne v tomhle životě, ale naše duše, MOCNÁ TVOŘITELKA, nám připravuje přesně to, co potřebujeme.

Cvičení
Mé milé, kdo ještě dojíždí na vlně tsunami, nezapomínejte DÝCHAT. DECH JE ŽIVOT, takže pěkně vědomě prodýchávat a třeba i čarovat s představou, že ze svého těla vydechujete nepříjemné emoce, bloky a jiný potvůrky. S každým nádechem si zase představujte, jak nadechujete radost. ANO, RADOST. Já mám radost spojenou s růžovou barvou. Cukrová vata je totiž růžová a přesně ona mi vždy radost udělala.

Proč máte dělat tohle cvičení? No, to je jednoduché – smyslem je prodýchat se k vnitřní pohodě.
Nov ve znamená Vah
1. 10. 2016 v 2:12 bude Nov ve znamení Váhy
Váhy jsou vzdušná znamení, která potřebují pro svůj život krásno a hlavně harmonii. Jak uvnitř tak i vně. Hledání rovnováhy uvnitř nás, ale i v tom co nás obklopuje. Hledejte, kde jsou vaše váhy převážené a najděte rovnováhu, harmonii v bytí. Kde upřednostňujete ostatní před sebou samými? Kde naopak bezohledně pohlížíte jen na svůj prospěch? Přijímáte názory druhých jako své vlastní anebo naopak následujete svůj vnitřní hlas a svou intuici?
Počínaje sobotou bude vliv Vah nejsilnější. Jakákoliv disharmonie a převážně v oblasti vztahu, jim přidělává vrásky a zraňuje srdce. V sobotu 1. 10. 2016 budeme intenzivně pociťovat touhu po naplněných vztazích, romantice a láskyplnosti.
Vše, co bude jen maličko zasažené vztahy, bude pro nás velmi citlivé. Otevřou se zranění z minulosti. Naše polámaná srdce potřebují opečovat.
S láskyplnou péčí pro vaše srdce by mohl pomoci kámen růženín. Inspirovat se nádhernými šperky můžete na fanpage By fairy – harmonizační šperky a třeba si tam krásný růženínový šperk pořídit.
 

NECHTE SE INSPIROVAT K RITUÁLU

3sipky-dolu-cerveneKĹIKNI NA MĚ>>
 
 
VYVÁŽENOST – NOVÝ SMĚR – ZÁMĚR, esence měsíce října
Říjen, na rozdíl od září, má esenci, kterou budeme prožívat s větším nadšením. Věci se dají do pohybu a my dostaneme mnoho příležitostí k úspěchu. Když si navíc vytvoříte záměry a budete k nim směřovat své kroky, uvidíte, že brzy ve vašem životě zamávají křídly ZÁZRAKY. Fakt, nekecám. Prožito, odžito a žito.
Někde zazněla věta „Všechno máme v sobě, to ostatní přijde samo.“ Mno, hodně štěstí při čekání. ANO, SOUHLASÍM S MOUDROSTÍ PRVNÍ ČÁSTI VĚTY. Zbytek je zbožným přáním majitelky, která čeká právě na zázrak. NEPŘIJDE TO SAMO. Vy tomu prostě musíte jít naproti. KDYŽ TOTIŽ NĚCO CHCETE, TAK PAK MUSÍTE.
Říjen bude přát všem aktivitám, které budou směřovat k tomu, že budeme kráčet k cílům našich záměrů. A kdyby to náhodu nevyšlo, tak to nebyla chyba, ale příležitost se něco naučit. Navíc moudrost vesmíru je veliká a ona ví, kdy naše záměry jsou anebo nejsou v souladu s naší duší. Někdy to, že nás láskyplně odstrčí z cesty, po které kráčíme, je leckdy velikým vítězstvím, které budeme umět docenit za nějaký čas.
Takže v říjnu si užívejte podporující energie a vydechněte po stresových měsících. Říjen bude prostě klidnější a plný zázraků – jen nezapomínejte jít jim vstříc.

Doporučuji ke čtení ženám, které chtějí umět pracovat se svou intuicí

stačí kliknou na obrázek knihy
3sipky-dolu-cervene
evicka-3d-1

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account