811

Beru z jedné diskuse na téma ženský vzor po 40…je potřeba nebo ne?
 
Takže přebírám názory jiných pro zajímavost.
A souhlasím 🙂
 
 
Já bych připomněla tu diskusi o Lence Vlasákové, že je po čtyřicítce dostatečně sebevědomá a nad věcí, že jí nevadí přijít na tiskovku k filmu neučesaná, nenamalovaná, svá.

Jinak obecně si myslím, že vzorů netřeba. Taková žena v našem věku je sama sobě “vzorem” i inspirací, zná svou cenu, cení si svých silných stránek a své slabé stránky nemá jako zdroj mindráku, ale uzavřela s nimi mír a nebo alespoň dohodu o neútočení :).

Tak si tak nejak myslím, že po čtyřicítce by ženská řadu konin měla přestat prožívat a být tak nějak v situaci, kdy už si věří, nemá potřebu si něco dokazovat, ale nebojí se do něčeho pustit, unese s grácií neúspěch, nemá potřebu se zabývat tím, co si o ní kdo myslí, má už dost životních zkušeností, aby v případě potřeby dokázala někoho podržet, poradit, sama se nebojí si říci o pomoc či radu a nepřemejšlí o tom, že bude za blba…prostě mnoho z toho, o co se s větším, ale často menším úspěchem či vysloveně neúspěchem taky snažím – ale, jak píšu o neúspěchy je třeba snášet s hlavou hrdě vztyčenou.
😀
 
 
Můj milovaný a nedostižný vzor a ideál je už mnoho let Morticia Addams… má naprosto všechno – krásu a šarm, milujícího a milovaného muže (taková vášeň a láska i po tolika letech), milované děti, skvělé vztahy s rodinou, finanční zázemí, originální koníčky…:-)

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account