Často se lidé smějí tomu co dělám, ťukají si na čelo a myslí si své. A já říkám, že je to jejich právo, jejich volba. Ale jen proto, že vybočuju z řady, a proto, že to lidé nechápou s tím přece nepřestanu! Život je houpačka, jednou nahoře, jednou dole. Kdyby to tak nebylo, tak si ten život nedokážeme přece užít. Cítím, jak se vrací mé období nahoře. Chci s tebou své pocity sdílet. Chci, abys i ty vnímala, že to, jak to máš ty, jaká jsi a jak se cítíš je tak, jak to být má. Tak jak to mám já, tak je to správně. Tak jak to máš ty, tak je to správně. Každá jsme jiná, každá máme jiná přání a touhy. Jde o to nebát se dát to světu vědět. 

Já jsem emotivní člověk. Nejlépe se mi píše, když jsem hodně smutná, nebo naopak hodně veselá. Jsem ráda, že teď je ta druhá chvíle. 🙂 Dělám byznys srdcem a neuhnu ze svého směru, ani kdyby mi tisíc lidí řeklo, že jsem blázen. Já to tak cítím a baví mě to! TO JSEM JÁ!

Každý člověk ať si najde svou pevnou půdu pod nohama, to co ho baví a věnuje se tomu. Kritiků bude vždy mraky, ale jen tím, že se nenecháme zvyklat a pohltit negativismem, překážkama a skepsí, dokážeme, že to myslíme vážně. 

Víš, kdo jsi?

Jdeš si za svým snem?

Užíváš si každou jedinečnou chvíli svého života?

Už tolik lidí se smálo nad hláškou “Jsem šťastná, a Ty?…:)”. Důležité je, že to v nich vyvolalo nějakou emoci. Ukaž, jaká jsi ty.

Pokud půjdeme s davem, dostaneme se jen tak daleko, jak se dostane dav.

Pokud se z něj vymaníme, půjdeme třeba sami (což se nikdy nestane:-)), ale dojdeme mnohem dál! Kde by byl svět bez tzv. bláznů, kteří tvrdili, že je Země kulatá, že dostanou letadlo do vzduchu nebo že i nakousnuté jablko budou lidé milovat? Kolik kritiky a výsměchu schytali, ale drželi se svého snu a dokázali to.

Chceš být jeden z kritiků nebo raději vystoupit z řady a být tím “bláznem”?

Zjistila jsem, že je nesmírně důležité obklopovat se lidmi, kteří s tebou souzní. Kteří chápou nejen tvá slova, ale především tvé srdce a nadšení. Takoví lidé nás dokážou posunout dál.

Jen silní lidé dělají druhé silnějšími.

Držme se jich stejně jako svého poslání. Ano, jsou těžké chvíle, kdy pláčeme, nadáváme nebo pochybujeme… pro mě ale být šťastná znamená neztrácet víru, že to co dělám, má smysl a naplňuje mě to nádherným pocitem, že až jednou odejdu, bude to s pocitem, že jsem nežila zbytečně.

Tak co ty, jsi šťastná? 😉

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account