106

Když jsem dnes ráno chtěla dát na Fb informaci o sobotním celodenním semináři o uzdravování zranění a traumat z dětství – nemohla jsem si přát lepší podporu, než článek Petra Horkého “Plnit si sny je pitomost”, který jsem ráno našla. Že by náhoda? 

I když budu Petrovi teď zdánlivě protiřečit, podle mého – plnit si své sny, je naprosto úžasné, také jsem si splnila již nějaký sen (i když paradoxně jsem to zjistila až ve finále, že jsem si toto přála, když mi bylo cca 12 let).
Teď si plním další a navíc jsem si dovolila i takový luxus – dělat práci, kterou miluji (a o které jsem také snívala v mých pubertálních letech).
Ale Petr to napsal skvěle – plnit si sen z dětské frustrace a deprivace je náročné, vysilující a v konečném důsledku ne plně uspokojující, protože dokud se nezpracují emoce spojené se zraněním a traumatem, vždy tam zůstávají jejich stopy a dodávají výsledku sladce-hořkou příchuť.
 

Neutíkat sám před sebou – to je právě ta cesta sebepoznání – na kterou vás moc ráda zvu.
 

Až poznáte sami sebe, pak se můžete vydat na jakoukoliv cestu, každá z nich může být pro vás krásným dobrodružstvím, která pro vás nebude znamenat někomu něco dokazovat, nebo před něčím, nebo někým utíkat, ale přinese vám radost, štěstí, uspokojení.

 
 

Již tuto sobotu: 11. 2. 2017 celodenní prožitkový seminář

 

Uzdravení vnitřního dítěte
 

Těším se na osobní setkání s vámi 

 

Anna

 

 

              Bc. Anna Bartošová

                                           lektorka, terapeutka, autorka Akademie života

                                                     www.annabartosova.eu

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account